Vestuvės, II dalis: fotografavimas

automobilio nuomaKai baigėsi ceremonija bažnyčioje, visi atkreipė dėmesį, kokia automobilio nuoma čia buvo panaudota. Jau mėtydami žiedlapius daug kas automatiškai galvojo, kad dabar prasidės kita labai ilga ceremonija. Tie, kas buvo be automobilio, bandė kooperuotis ir spaustis pas tuos, pas ką buvo užsakyta nuoma arba važiavo savi, temą atitinkantys automobiliai. Tema buvo balta, ir balta visa, be jokių ten juodų tamsintų langų, kaip Cicino limuzine. Buvo apskritai užsakyta tik viena automobilio nuoma, naują grąžų baltą žipą vairavo pati jaunoji. Man visai patiko toks nestandartinis vestuvinio automobilio sprendimas, bet tai gal buvo susiję ir su susituokusios porelės charakteriu. Vargu, ar jiems tiktų kokios elegantiškos karietos nuoma, nes jie visai ne tokie žmonės. Jie keliauja, lipa į kalnus, žaidžia karinius žaidimus ir pan.

Išvažiavimas

Taigi, kai visi susigrupavo ir paaiškėjo, kad automobilio nuoma jau prasideda, mūsų mašinų kolona pajudėjo į priekį. Pirmas dalykas, kur važiavome iš bažnyčios – tai prie jachtklubo. Yra taip buvę ir kitiems, kad per vestuves norima nusifotografuoti prie vandens. Nesinorėjo banaliai eiti per tiltus, taigi, pirma fotografija buvo ten. Atrodė, kad automobilio nuoma menesiui gal kokiam išpirkta, nes mūsų maršrutas nusimatė tikrai labai ilgas. Paprastai vestuvėms automobilio nuoma būna pakankama kelioms valandos. Kartais gali būti ir tokia automobilio nuoma vestuvems, kai į vieną galą važiuoja žmonės patys, o į kitą (atgal) jau parvairuoja pats firmos žmogus. Čia buvo ne taip, ir tikrai daug laiko galėjom skirti visokiems dalykams, kurie mus domino.

Taigi, ši automobilio nuoma, Kaune pradėjusi savo Odisėją, pajudėjo link kitur. Vykome į Kernavę. Tikriausiai visi žinome, kuo garsėja ta graži vieta – ten yra du puikūs piliakalniai, taip pat ir maloni vietelė piknikui surengti prie ežero. Taigi, automobilio nuoma su vairuotoju čia net nebūtų labai apsimokėjusi, nes mes norėjome ten tiesiog tikrai smagiai atšvęsti, pasilinksminti ir atrasti savo gyvenime džiaugsmo. Vairuotojui visa tai vis tiek darbas, tai kažin, ar jis būtų labai prisidėjęs prie šventės. O kaip gi dar ir tas faktas, kad jam tai jau tikrai nebe pirmos vestuvės. Kas žino, kiek kartų dar tokiais tikslais automobilio nuoma Panevezyje, Šiauliuose, Alytuje ar bet kuriame kitame miestelyje yra daryta.

Fotosesija prie mašinų

Paskui buvo specialus laikas, kai fotografas dirbo iš peties, ir mes visi pozavome kaip tik būtent prie mašinų. Ši automobilio nuoma iš fizinio asmens gal net nebūtų taip gerai pasitvirtinusi, nes tada žinotume, kad ta mašina kažkam priklauso, ir gal net nebūtų taip labai malonu. Šiuo atveju, viskas buvo kur kas geriau, ir mes visi galėjome staipytis, kiek tik panorėję.

Gaila, kartais užplaukdavo debesys, vis nebuvo aišku, ar lietus kaupiasi, ar saulė šviesėja, kažkas turėjo darytis, tik norėjosi žinoti, kas čia bus. Galų gale, debesys kažkur nuplaukė, atrodė, kad tai automobilio nuoma užsienyje, kokioje nors tropikinėje šalyje, o gal kaip tik kokioje nors labai karštoje, labai permainingo oro, o gal paprasčiausiai Londone. Vis dėlto, tuo metu, kai mes ten staipėme prie Kernavės kuprų, kiek žinau, panaši automobilio nuoma Alytuje taip pat vyko, nes vieni draugai taip pat tuokėsi. Tik jie ėmė raudoną spalvą, gal dėl to, kad abu ją labai mėgsta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *