Ekonomikos krizę padės išgyventi faktoringas

pinigai

 

Finansiniai sunkumai dėl COVID-19 užsitęsusio karantino laikotarpio paveiks ne tik smulkias, bet ir stambias įmones bei sezoninius verslus. Norėdamos išgyventi šiuo sudėtingu periodu, įmonės turėtų atitinkamai reaguoti ir nuspręsti, kaip galėtų neprarasti savo klientų. Kai kurioms tai geras metas diegti naujausias, skaitmenines technologijas, kelti darbuotojų kvalifikaciją juos apmokant ar laikinai persiorientuoti ir gaminti karantino metu paklausias prekes – gumines pirštines, medicinines kaukes.

Atidėtos sąskaitos gali būti apmokėtos iš karto

Akivaizdu, kad kiekvienas pokytis reikalaus finansinių lėšų. Faktoringas arba sąskaitų finansavimas tampa patrauklia priemone užsitikrinti apyvartinių lėšų srautą. Pavyzdžiui, baldus gaminanti įmonė didelį kiekį savo gaminių pardavė baldų parduotuvei. Tačiau, vyriausybės įsakymu, fizinė parduotuvė turi būti uždaryta, todėl negalėdama realizuoti savo prekių, negali atsiskaityti su baldų gamintoju. Pastarasis gali kreiptis į faktoringo įmonę. Užpildžius prašymą sąskaitų finansavimui gauti, baldų gamintojui bus iš anksto apmokamos jo atidėtos sąskaitos. Taigi, jis vėl gali investuoti pinigus į naujų prekių gamybą, išmokėti darbuotojams atlyginimus. Faktoringas sezoniniams verslams

Pasibaigus karantinui tikėtina, kad žmonės norės atsigriebti už prarastą laiką ir pirkimai smarkiai šoktels į viršų. Norėdamos išlikti rinkoje, įmonės turėtų jau dabar tam ruoštis, užsisakyti žaliavų, pagaminti daugiau produkcijos, įsigyti prekių.

Artėjant vasarai ir pasibaigus COVID-19 periodui, smarkiai suaktyvės sezoninių prekių paklausa. Verslai turėtų paskaičiuoti galimus pardavimus, kad galėtų pilnai išnaudoti tuos kelis vasaros mėnesius, per kuriuos galės užsidirbti. Faktoringas galėtų padėti užtikrinti apyvartinių lėšų srautus. Pinigai už vasaros sezonines prekes sugrįžta tik sezonui įpusėjus ar pasibaigus, todėl sąskaitų apmokėjimas gali būti atidėtas 30-60 dienų. Faktoringo paslaugos leis gauti pinigus iš karto už parduotas sezonines prekes ar žaliavas.

Skirtingų finansavimo įmonių faktoringo sąlygos taip pat skiriasi. Kai kurios apmoka 80-90 procentų sumos, o „Noviti Finance“ savo klientams apmoka visą 100 % sumą. Šioje įmonėje faktoringas suteikiamas vos per 1 darbo dieną, po prašymo užpildymo. Paslaugą gali gauti mažos ir vidutinės įmonės net ir karantino laikotarpiu, elektroniniu būdu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.