Į verslo naujokai turi atkreipti dėmesį perkant įmones?

verslas

Kuo greičiau ir kuo pigiau veiklą įteisinti norintys asmenys neturėtų skubėti su individualios veiklos pažymos gavimu. Yra ir kitokių būdų, padėsiančių įteisinti norimą veiklą. Pasak specialistų, dabar itin populiarėja jau paruoštų įmonių įsigijimas. UAB, IĮ ar mažosios bendrijos kainos dabar yra ypač žemos. Jas įsigyti siūlo specialūs pardavėjai, kurie taipogi teikia ir apskaitos tvarkymo bei kitas susijusias paslaugas. Kodėl tuo susidomėti turėtų pradedantys verslininkai? – tai leistų į veiklos įteisinimą pažvelgti kitomis akimis. Juk įmonės vardu veiklą vykdantys verslininkai atrodo solidžiau ar ne? Bet, tai nereiškia, kad reikės išleisti dideles sumas registracijų metu.

Kalbant apie minėtų įmonių įsigijimą, pravartu žinoti, kad kai kurie pardavėjai daro įvairias nuolaidas paslaugų paketams. Pavyzdžiui, jeigu perkate įmonę su mintimi, kad paskui reikės ieškoti buhalterinės paskaitos paslaugas teikiančių įmonių, turėkite galvoje, kad kai kurie įmonių pardavėjai siūlo ir šias bei kitas teisines paslaugas. Jie neretai taiko didžiules nuolaidas tuomet, jeigu užsisakoma daugiau paslaugų. Tai reiškia, kad perkant įmonę iš jų, galite gauti nuolaidą sekančioms paslaugoms.

Įsigijus įmonę, jūs turėsite pasirūpinti, kad ji atitiktų visus reikalavimus. Tai reiškia, kad apskaita turės būti vedama pagal tam tikras taisykles (daug kas priklausys nuo įmonės rūšies). Taip pat reikės paruošti darbo sutartis ir t.t. Jeigu viso to neišmanote, tai – ne bėda, nes tie patys pardavėjai gali pasiūlyti teisines paslaugas rengiant įvairius su darbo santykiais susijusius dokumentus.

Kaip bebūtų, kalbant apie veiklos pradžią įmonės vardu, turite suprasti, kad toli gražu ne visiems pardavėjams rūpi ar viską darysite tinkamai. Būna tokių sukčių, kurie tik taikosi ką čia apgauti. Dėl šios priežasties jokiu būdu nesugalvokite rinktis atsitiktinių pasiūlymų, kuriuose minimos nepadoriai žemos kainos. Tai gali būti it masalas, siekiant patraukti jūsų dėmesį. Pirmiausia reikėtų bent jau minimaliai pasidomėti kaip vyksta įmonių įsigijimo procedūra. Galiausiai liks susirasti patikimą pardavėją.

Radus patikimą pardavėją, tiesiog liks išsirinkti norimą įmonę iš siūlomų sąrašo, o toliau kokia bus procedūra – paaiškins patys pardavėjai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.