Vizitinės kortelės kalba

vizitinės kortelėsNet jei ir turite daug vizitinių kortelių savo kontaktų rinkinyje, greičiausiai tikrai žinote, kuri iš jų yra Jums pati originaliausia ar įsimintiniausia. Jūs, ko gero, net atsimenate, kam ji priklauso. O kokia Jūsų vizitinės kortelės kalba? Ką Jūsų kortelė sako apie Jus, Jūsų darbą bei asmenybę? Niekada neatkreipėte į tai dėmesio? Vizitinių kortelių dizainas ir įvairios smulkmenos yra labai svarbios. Juk tai mažytis Jūsų prisistatymas, kuriame Jūs ir turėtumėte atsispindėti. Jei galvojate, kad vizitinių kortelių gamyba nereikalauja jokio išradingumo ir minties, klystate. Yra keli dalykai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, kad Jūsų vizitinės kortelės kalba būtų teisinga ir ji pritrauktų Jums daugiau pažinčių ir klientų.

Forma ir spalvos

Žinoma, dažniausiai yra priimta vizitines gaminti stačiakampio formos 6 x 9 cm. ar 5 x 9 cm. Tokios kortelės yra privalomos rimtas pareigas užimantiems žmonėms. Tačiau su menais ar pramogomis susijusiems žmonėms ne tik galima, bet ir naudinga gamintis ir kitokių formų korteles. Jos gali būti trikampės, apvalintais kampais ar apskritimo formos. Svarbiausia, kad vizitinės kortelės forma derėtų su logotipu. Taip pat labai svarbu, kokią spalvą išsirinksite. Dažniausiai naudojamos balta ir kreminė, tačiau ypač įsimintinos kortelės su melsvais, raudonais, juodais akcentais. Geriausia, kad Jūsų kortelės dizainas atitiktų įmonės dizainą ir pažiūras. Pvz., žalią kortelių spalvą renkasi žaliųjų judėjimo atstovai.

Tekstas ir paveikslėliai

Vizitinė kortelė – kontaktų šaltinis. Joje neturi būti surašyta visa Jūsų įmonės informacija, vizija ir misija. Tai – priminimas apie Jus. Joje pakanka parašyti pagrindinius savo kontaktus ir pareigas. Geriausia, kad teksto būtų nedaug ir nebūtų naudojama daugiau nei trys šriftai. Kitaip tokia kortelė atrodo netvarkinga ir sukuria nepasitikėjimo jausmą. Paveikslėliai vizitinėse kortelėse nėra dedami. Nebent Jūsų įmonės logotipas arba, jei jo neturite, nedidelis įmonės specifiką atskleidžiantis piešinukas. Visiškai spalvota gali būti kita kortelės pusė. Čia galima pasitelkti fantaziją: rašyti įdomias citatas, gražius palinkėjimus, trumpą receptą, nedidelę reklamą. Tačiau nugarėlė taip pat turi derėti prie viso kortelės dizaino ir per daug neatitrūkti nuo Jūsų asmenybės. Netgi atvirkščiai, kita kortelės pusė gali būti puikus Jūsų asmenybės atvaizdas. 

Vizitinių spauda yra itin populiari įvairiuose Lietuvos miestuose, tad net užsakant internetu, vizitinės kortelės gali būti pačios įvairiausios. Prieš renkantis savąjį atspindį, labai svarbu išsiaiškinti, ką apie save norite psakyti ir kokius žmones ketinate pritraukti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.