3 labiausiai dėmesio verti MSI kompiuteriai

MSI kompanijos produkciją Jei reikėtų išrinkti kompiuterius gaminančią kompaniją, kuri galėtų pretenduoti į didžiausią pažangą per pastaruosius metus padariusios šios rinkos įmonės titulą, MSI neabejotinai būtų viena iš pagrindinių pretendenčių. Ši kompanija pastaraisiais metais pristato ne tik kokybišką produkciją, tačiau ir tendencingai ją tobulina, kas leidžia šiai kompanijai pasiekti vis didesnį klientų kiekį. Šiandien apžvelgsime MSI kompanijos produkciją, aptardami kompanijos gaminamus kompiuterius, kurie pastaruoju metu susilaukia didžiausio populiarumo.

MSI GT72

MSI GT72 veikiausiai daugeliui jūsų nebus gerai žinomas šios kompanijos gaminys, ką iš esmės lemia išties didelės šio tipo kompiuterių kainos, kurios dažniausiai svyruoja tarp 2000-2500 eurų, todėl šio tipo kompiuteriai labiau finansiškai prieinami žmonėms iš ekonomiškai stipriausių pasaulio valstybių. Dėl to išties liūdna, kadangi MSI GT72 yra ypač aukštos kokybės kompiuteris, todėl praktiškai nematydami jo savo vietinėje rinkoje prarandame išties daug. Taip yra dėl stulbinančių kompiuterio duomenų: jame įdiegta Nvidia GTX 980M Chip vaizdo plokštė, kuri suteikia neribotas galimybes tiek naudojantis įvairiomis programomis, tiek ir žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bei aukščiausios kokybės operacinė sistema, kietasis diskas ir netgi komunikacinė sistema. Visa tai leidžia šiam kompiuteriui būti geriausiu kiekvieno kompiuterinių žaidimų entuziasto draugu, tačiau netgi ir nežaidžiant žaidimų šis kompiuteris yra tikrai vertas dėmesio, kadangi jis garantuoja maksimaliai gerą patirtį praleidžiant laiką prie kompiuterio.

MSI GS60 Ghost Pro 3K

MSI GS60 Ghost Pro 3K yra kiek pigesnė minėto MSI GT72 alternatyva – už ją įprastai sumokėsite iki 2000 eurų. Vis dėlto, mažesnė kaina tikrai nereiškia mažesnių galimybių. Taip, MSI GS60 Ghost Pro 3K, lyginant su MSI GT72, turi kiek silpnesnę vaizdo plokštę, tačiau bent jau artimiausius metus tai nedarys didesnės įtakos kompiuterio galimybėms bei pasireikš, prarandant tolygų jėgų balansą su varžovais, tik po keleto metų. Vis dėlto, negalvokite, jog didelis kompiuterio pajėgumas yra vienintelis šio MSI gaminio privalumas – MSI GS60 Ghost Pro 3K taip pat išsiskiria ir stulbinančiu dizainu, puikia garso sistema bei aukščiausios kokybės valdymu, kas leidžia šį MSI gaminį vadinti kiek pigesne, tačiau niekuo ne blogesne MSI GT72 alternatyva.

MSI GT70 Dominator-893

MSI GT70 Dominator-893 yra paskutinis ir pigiausias iš šiame straipsnyje minimų MSI gaminių – šio tipo kompiuterių kaina dažniausiai svyruoja apie 1500 eurų. Vis dėlto, tai tikrai nereiškia, jog šis kompiuteris yra blogiausias, ką signalizuoja ir tai, jog jį jau matome tarp populiariausių MSI kompanijos gaminių. Taip, šis kompiuteris turi minusų – ekranas nėra liečiamas bei yra ganėtinai siauras, o pats kompiuteris yra sunkokas bei pakankamai nepatogus nešiojimui iš vienos vietos į kitą, kas žymiai sumažina jo universalumą. Vis dėlto, visą tai atsveria kompiuterio teigiamos savybės – kompiuteris išsiskiria išties aukšta darbo sparta, patogiu valdymu, puikia grafikos bei garso kokybe ir netgi blu-ray diskų skaitytuvu. Visa tai leidžia konstatuoti, jog MSI GT70 Dominator-893 nors ir nėra pritaikytas kelionėms, tačiau puikiai tiks darbui vienoje vietoje.

Straipsnis parengtas naudojantis MSI svetainės pateikta informacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.