Ar produktų ženklinimas – mano reikalas?

produktų ženklinimasJei jau nusprendėte įsigyti produkcijos ženklinimui skirtos įrangos, svarbu nuspręsti, kuri bus geriausias pasirinkimas jūsų parduodamai prekei. Jeigu jums anksčiau atrodė, kad viskas padaroma vienu aparatu – labai klydote. Jų yra skirtingų rūšių, tad nusprendus viską daryti savarankiškai, teks pasverti visus pliusus ir minusus, idant produktų ženklinimas būtų dar viena reklama produktui. Ženklinimo įrenginiai būna dviejų tipų – kontaktiniai ir bekontakčiai.

  • Kontaktiniai. Šie integruojami į vertikalias arba horizontalias pakavimo linijas. Tai yra, kai ženklinimo įrenginys turi tiesioginį kontaktą su produktu.
  • Bekontakčiai. Tai tiesioginio kontakto su produktu neturintis įrenginys. Jis pagrįstas nuotolinio būdo ženklinimo strategija. Tai yra prekė ženklinama lazeriu, rašalu arba čiurkšlinio ženklinimo metodu.

Kontaktinis produktų ženklinimas dar skirstomas į juostelinį ir dažų ritinelių ženklinimo tipo įrenginius.

  • Dažų ritinėlių. Šia įranga galima ženklinti dėžes, nelygius paviršius, mat įrenginys paviršių liečia labai švelniai ir atsargiai, ženklinimas vyksta nepertraukiamai. Ši įranga skirta galiojimo datos ženklinimui, kainoms, gaminio pavadinimui atspausti.
  • Juosteliniai. Jų iš tiesų yra įvairaus tipo, dydžio, tad reikėtų sukurti netgi atskirą skyrių. Tačiau vieni jų spausdina ant nestandartinio tipo gaminių, pavyzdžiui kūgio formos ar apvalių paviršių. Spausdinimo plotas taip pat gali būti labai įvairios apimties – nuo kelių centimterų iki kelių dešimčių centimetrų.

Bekontaktis produktų ženklinimas. Šis labiausiai atitinka tuos poreikius, kai prekė nėra lygaus paviršiaus, kada patogiausias būdas ją ženklinti yra nuotolinis. Kaip jau minėjome tokių įrenginių yra keletą rūšių: čiurkšliniai, lazeriniai, rašaliniai.

  • Čiurkšliniai. Spausdina brūkšninius kodus, gali spausdinti eilutėmis arba tekstą vienu metu. Tai labai patogu, kai reikia greito ir efktyvaus įrenginio.
  • Lazeriniai. Šių įrenginių mažos eksploatavimo išlaidos. Spausdinimas atliekamas kokybiškai ir itin greitai. Taip pat išvengsite spausdinimo klaidų, teksto išliejimo ir panašiai.
  • Rašaliniai. Funkcijos labai panašios į čiurkšlinių spausdintuvų. Skirtumas tas, kad šie inovatyvesni, tai yra labiau pritaikyti šiuolaikinių technologijų atradimams. Produktų ženklinimas gali būti atliekamas nuotoliniu būdu, pavyzdžiui per telefoną. Tai ekonomiškas pasirinkimas, nes įrenginys lengvai perkeliamas į jums reikiamą vietą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *