Apatinis trikotažas – puikus namų verslas

Rūbai visada buvo ta prekė, kurios itin reikia bet kokiu metu – tiek per sunkmečius, tiek per pakilimus. Skiriasi tik kaina, kurią galima už ją išleisti. Ši recesija ypač padėjo šeimos verslui – smulkiai prekybai tiek internetu, tiek vadinamajai „išnešiojamajai“ – kai parduodami produktai turguje arba draugų rate. Paprasti rūbai gal ir nėra tokie populiarūs, tačiau apatinis trikotažas tapo ypatingai populiarus ir juo prekiaujama internetu.

Kaip taip nutiko, kad specializuotos parduotuvės persikėlė į internetą? Viena iš pagrindinių priežasčių – kaštų mažinimas. Interneto parduotuvėje nebereikia nuomotis patalpų, samdytis 3 konsultančių, rūpintis jų algomis. Apatinis trikotažas neužima daug vietos, tad gali būti laikomas ir namuose, spintoje.

Kita priežastis buvo ta, kad beprasidedant recesijai labai daug verslių moterų pasiryžo kurti šeimas ir gimdyti vaikus. Taip atsirado 2 metai dekretinių atostogų, per kurias reikia kažką veikti, norint visiškai „neiškristi“ iš darbo rinkos. Prekiaujant apatiniu trikotažu iš namų, verslumo įgūdžiai ne tik nedingsta, bet atsiranda dar daugiau naujų perspektyvų. Kai kurios moterys-prekybininkės pasibaigus dviejų metų periodui nebenori grįžti į samdomus darbus, kuria savo verslą ir jį vysto toliau.

Apatinis trikotažas dažniausiai parduodamas elektroninėse parduotuvėse, kurių įdiegimas kainuoja labai nedaug – vos keletas šimtų litų. Tokią sumą galima susitaupyti iš esamų pajamų, o uždarbis gali būti gana neblogas. Aišku, reikia su pardavimais dirbti, aktyviai dalyvauti socialiniuose tinkluose, vystyti virtualias bendruomenes ir lojalių klientų ratą. Konkurencija čia didelė. Veikia apie 100 rūbų parduotuvių, prekiaujančių ir apatiniu trikotažu.

Prekybos internete tvarka šiuo metu yra labai palanki rūbų prekybai internetu apskritai. Nepatikusią prekę galima grąžinti per 7 dienas, brokuotą prekę – per 30 dienų. Jei netinka dydis, galima keisti į kitą be jokių papildomų mokesčių. Tiesa ši prekyba yra tinkama tik toms damoms, kurių kūno formos atitinka standartinius išmatavimus. Taip galima pirkti prekes, nes jų nereikia matuotis. Apatinis trikotažas paprastai nėra matuojamas ir prekybos centruose, todėl perkant internetu nepatiriamas joks diskomfortas. Apsipirkti galima ir neišeinant iš namų. Tai ypač patogu mažus vaikus auginančioms mamoms. Verslas klesti, pasiūla – gera, klientų yra, reikia tik atkakliai siekti savo užsibrėžto tikslo.

 

3 thoughts on “Apatinis trikotažas – puikus namų verslas

  1. Iš tiesų internetinė prekyba palengvina ir darbą įmonės savininkui, ir klientui suteikiamas komfortas, nes nereikia išeiti iš namų norint nusipirkti ką nors.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *