Auto nuoma – kiekvienam klientui svarbi informacija

nuoma

Norint pasinaudoti auto nuoma, visų pirma reikia atidžiai įvertinti šiuolaikinėje rinkoje taikomus pasiūlymus. Didžiulė automobilių nuomos bendrovių pasiūla sukuria palankesnę aplinką vartotojams, kurie ieško geriausio kainos ir kokybės santykio. Tačiau jei dėl automobilių nuomos paslaugų planuojama kreiptis pirmą kartą, verta atkreipti dėmesį į kelis svarbius veiksnius.

Auto nuomos bendrovių taikomi reikalavimai

Nors automobilių nuomos bendrovės savo klientams taiko įvairius reikalavimus, dalis jų yra taikomi būtent vairuotojams. Jei jūs norite išsinuomoti automobilį, tikėtina, kad jums bus taikomas bent 2 metų B kategorijos vairavimo stažas. Tuo tarpu jūsų amžius turėtų būti bent 21 metai. Žinoma, kiekviena auto nuomos bendrovė iš savo klientų reikalauja pateikti ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą, todėl apie tai neturėtumėte pamiršti, jei ketinate išsinuomoti lengvąjį automobilį.

Automobilių nuomos paslaugos neatsiejamos nuo užstato

Jei norite išsinuomoti pasirinktą transporto priemonę, nepamirškite ir apie užstatą. Įprastai užstato reikalavimas yra taikomas kiekvienoje auto nuomos bendrovėje, veikiančioje Lietuvoje. Dažniausiai tokio užstato dydis atitinka automobilio KASKO frančizės dydį, o tai reiškia, kad tam tiesioginės įtakos turi transporto priemonės markė ir modelis, gamybos metai ir kiti veiksniai. Jei norima užstato reikalavimo išvengti, tuomet reikėtų pagalvoti apie papildomo draudimo įsigijimą, tačiau įprastai jis yra siūlomas tik tuomet, kai automobilį planuojama išsinuomoti ilgesniam nei 7 dienų terminui.

Automobilių draudimas

Kiekviena transporto priemonė, kurią siūlo išsinuomoti auto nuomos bendrovės, turi būti apdrausta. Jei norite jaustis saugūs naudodamiesi šiomis paslaugomis, privalote iš anksto įsitikinti, kad automobilis, kurį pasirinksite, būtų apdraustas tiek TPVCA, tiek ir KASKO draudimu. Dažniausiai tokiu atveju galima pasinaudoti ir „Pagalbos kelyje“ paslauga, kuri galioja visoje Europos Sąjungoje, todėl jei nuomotu automobiliu jūs ketinate vykti į užsienį, pastaroji paslauga gali tapti labai naudinga ir suteikianti jums daugiau saugumo bei ramybės.

Automobilio degalų bakas

Jei nuomojatės automobilį ir jis jums yra perduodamas su pilnu kuro baku, nuomos termino pabaigoje grąžindami automobilį jūs taip pat privalote pripildyti pilną degalų baką. Jei to nepadarysite, turėsite sumokėti ne tik už degalų baką, tačiau ir padengti papildomus automobilių nuomos bendrovės taikomus mokesčius.

Auto nuomos sąlygos

Kiekvienas automobilių nuomos paslaugomis besinaudojantis vartotojas turėtų pasidomėti ir pasirinktos auto nuomos bendrovės taikomomis sąlygomis. Kiekvienos bendrovės atveju jos gali būti skirtingos, todėl jei jūs nenorite susidurti su galimais nepatogumais ar nemaloniais nesusipratimais, turėtumėte į visą tai labai atidžiai įsigilinti. Dažniausiai apie auto nuomos paslaugų teikėjų taikomas sąlygas ir keliamus reikalavimus galima sužinoti apsilankius jų internetiniuose tinklalapiuose, tačiau visa tai taip pat būna nurodoma ir automobilio nuomos paslaugų sutartyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *