Konteinerių gabenimas jūrų transportu

laivas

Jūrų transportas – tai vienas iš saugiausiu laikomų krovinių transportavimo būdų. Šiuo būdu gabenti krovinius yra pigu, atsižvelgiant į krovinio kelionės atstumą. O prekės gali pasiekti iš pačių tolimiausių pasaulio šalių. Jūrų transportu gabenimas vykdomas jūriniuose konteineriuose, kroviniai gali būti daliniai arba pilni. Konteinerių pervežimas vykdomas labai dažnai – transportavimas vyksta kasdien iš už Atlanto bei kitų ES, Skandinavijos šalių, turinčių jūrų uostus.

Kaip ir kitos transporto rūšys, jūrinis transportas turi tam tikrų pranašumų, o taip pat ir trūkumų. Vienas iš pranašumų – saugus krovinių transportavimas, kadangi konteineriai prekes puikiai apsaugo nuo išorinių mechaninių pažeidimų. Nepaisant to, kad krovinių gabenimas užtrunka ganėtinai ilgai, gabenti galima itin didelius krovinius. Krovinių gabenimui, atsižvelgiant pagal poreikį, galima pritaikyti įvairaus dydžio konteinerius ir pasiekti tolimuosius kraštus.

Kiti pranašumai – nereikia mokėti sausumos kelių mokesčių bei nesusiduriama su transporto kamščiais, sienų kirtimu ir kitais nenumatytais atvejais. Taip pat pakankamai nedidelės sąnaudos, todėl kaina, lyginant su oro transportu, yra nedidelė. Konteineriais taip pat galima gabenti krovinius, kurie reikalauja specialaus temperatūrinio režimo bei pavojingiems priskirtus krovinius.

Krovinių gabenimas jūrų transportu turi praktiškai vienintelį minusą, tačiau jis kartais gali lemti kitų transportavimo būdų pasirinkimą. Tai jau minėtas ganėtinai ilgas pristatymo terminas, kurį dar gali koreguoti ar nulemti ir oro sąlygos.

Kombinuojant jūrų transportą su kitomis transporto rūšimis, galimas prekių pristatymas „nuo durų iki durų“. Tam, kad visas multimodalinis transportavimas vyktų sklandžiai ir be papildomų trikdžių, rekomenduojama rinktis vieną pervežimo bendrovę. Tačiau svarbu pasirinkti patikimą vežėją, kuris įvertins ir pateiks optimaliausią jūsų krovinio pervežimo būdą. Nereikėtų pasikliauti tik siūloma maža kaina, svarbu kokybė, patikimumas ir siūlomų paslaugų paketas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.