Automobilio variklio defektas – taisyti ar parduoti?

senų automobilių supirkimasVariklis lyg žmogaus širdis. Jo gedimas kartais reiškia automobilio kelionę į metalo laužą, o kartais dideles išlaidas automobilio savininkui dėl naujų detalių paieškos ir remonto darbų. Tad išgirdus apie variklio defektą turime tris kelius. Kurį pasirinksite Jūs?

Remontas

Variklio remontas kainuoja brangiai. Pirmiausiai dėl to, kad net menkiausias gedimas reiškia pusės automobilio kėbulo ardymą. Kai kurie modeliai turėtų būti praktiškai pilnai išardomi ir surenkami iš naujo. Vis dėlto, jeigu savo mylimo automobilio nekeistumėte į nieką ir pasiruošėte remontui, teks gyventi kelias savaites be automobilio. Paprastai variklio remontas užtrunka apie savaitę.

Pardavimas

Vis dėlto, jeigu automobilis jau metuose, o remontas kainuos santykinai didelius pinigus, verta pagalvoti apie mašinos pardavimą. Deja, nevažiuojančios arba aiškiai su defektais mašinos nelabai kas nori pirkti, ypač už žmogišką kainą. Čia pasitarnauja senų automobilių supirkimas. Tokios paslaugos, kaip automobiliu supirkimas alytuje, automobiliu supirkimas panevezyje, automobiliu supirkimas siauliuose ar automobiliu supirkimas klaipeda, leidžia greitai ir už solidžią sumą atsikratyti daug problemų keliančio automobilio.

Kita vertus, nors vyksta automobiliu supirkimas kaune visa para, bet kiek moka automobiliu supirkejai, tiksliai gali pasakyti tik patys supirkėjai. Todėl, kad galutinė kaina nustatoma pagal automobilio būklę ir kitus faktorius. Tarkim, ar reikia papildomos technikos automobiliui transportuoti, taip pat senų automobilių supirkimas priklauso nuo to, kad mašina registruota Lietuvoje, ar yra papildomų kliento, kurio ieškomas senų automobilių supirkimas, poreikių.

Garantinis servisas

Jeigu automobilis labai brangus ir jis turi garantinį aptarnavimą, galime kreiptis į saloną, kad nukreiptų į garantinį aptarnavimą atliekantį servisą. Nors standartiškai tokiu atveju bandoma gauti pakaitinį automobilį ir nesukti galvos dėl gedimų, kartais brangus automobiliu supirkimas gali pasitarnauti. Juk jeigu pasibaigė garantinio aptarnavimo laikas, už remontą teks sumokėti. Ir sumokėti nemažai, automobiliu supirkimo kainos forumas skelbia, kad supirkimo kaina priklauso nuo automobilio markės, pagaminimo metų ir pan. Tad jeigu nenorite investuoti didelių pinigų, naujo, bet nevažiuojančio automobilio supirkimas gali būti brangesnis, nei važiuojančių, gero stovio, tačiau senų automobilių supirkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *