Kaip pradėti šviestuvų prekybos verslą internetu?

šviestuvaiNorite pradėti prekiauti šviestuvais bei kita apšvietimui skirta įranga? Žinokite, kad dabar šviestuvai internetu gali būti pardavinėjami nesteigiant juridinio asmens. Jeigu esate fizinis asmuo, kuris nori užsiimti šviestuvų prekyba, tuomet jums pakaks ir individualios veiklos įregistravimo. Geriausia tai, kad individualios veiklos registravimas nereikalauja jokių lėšų. Veikla įregistruojama nemokamai vos per porą minučių. Pats registracijos procesas gali būti atliekamas internetu prisijungiant per el. bankininkystės sistemą. Kas liečia el. prekybą, tiesiog jums reikės išleisti šiek tiek pinigų kitur – prekių įsigijimui bei kitam inventoriui. Ketinantiems užsiimti šviestuvų prekyba internetu, reikia žinoti, kad didžiausios išlaidos atsiranda tik jų įsigijimo metu ir pristatymo atvejais.

Šviestuvus internetu pardavinėti galima keliais būdais. Jūs galite susikurti internetinę parduotuvę ir ten siūlyti savo prekes. Taipogi galite juos siūlyti įvairiuose skelbimų portaluose, socialiniuose tinkluose bei kitose vietose. Esmė tame, kad individualios veiklos pažyma yra skirta prekybos veiklai įteisinti, o tai reiškia, kad nėra ribojama per kurias vietas siūlomos prekės. Žinoma, tai liečia elektroninę erdvę, tad jeigu nuspręsite prekiauti kažkokioje fizinėje parduotuvėje, tuomet nenustebkite, jeigu jums reikės įsigyti verslo liudijimą. Individualios veiklos pažyma suteikia teisę verstis prekyba internetu. Pats prikimo ir pardavimo procesas yra toks, jog pirkėjas pinigus sumoka internetu, o jūs viską pristatote paštu arba per kurjerius ar naudojantis kitomis galimybėmis.

Kalbant apie apskaitos vedimą, būtina pabrėžti, kad ji nėra sudėtinga. Individuali veikla yra tokia paprasta, jog visą apskaitą sudaro tik sąskaitos faktūros ir itin paprastas apskaitos žurnalas. Žurnale registruojamos sąskaitos faktūros bei kiti dokumentai, kurie susiję su prekių įsigijimu, pajamų gavimu bei išlaidų patyrimu. Tokia informacija registruojama pagal tam tikras taisykles, kurios nurodomos mokesčių inspekcijos puslapyje.

Būtina žinoti, kad norintiems užsiimti šviestuvų ar kažkokių kitų apšvietimo įrenginių prekyba, nėra būtina kaupti išlaidas įrodančių dokumentų. Galite rinktis opciją, kuri leidžia prie išlaidų priskirti 30 procentų gautų pajamų. Tai naudingesnis pasirinkimas tiems, kurių išlaidos nesudaro 30 procentų pajamų, tiesiog lieka daugiau pinigų sau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *