Foto būdelės nuoma – novatoriškas sprendimas verslo renginiams

Jei jau kurį laiką svarstote, kokių sprendimų pagalba galėtumėte savo organizuojamą verslo renginį perkelti į aukštesnį lygį ir taip pat veiksmingiau prisidėti prie savo prekės ženklo žinomumo didinimo, foto būdelės nuoma gali tapti bene geriausiu pasirinkimu.

Kodėl foto būdelės nuoma?

 • Labai aukšta kokybė. Šiuolaikinėje rinkoje nuomojamos foto būdelės veikia su pačios aukščiausios kokybės technologine įranga, pvz., veidrodine fotokamera, labai greitu fotospausdintuvu, liečiamuoju ekranu ir kt. Be to, jose naudojamas ir „Premium Glossy“ fotopopierius, kurio dėka nuotraukos būna dar geresnės kokybės.
 • Labai didelis patogumas. Nepaisant to, kokio masto verslo renginys būtų organizuojamas, foto būdelė gali tapti labai praktišku ir patogiu pasirinkimu, kadangi ji yra ypač kompaktiška ir nereikalauja daug vietos. Tai taip pat suteikia galimybę prireikus ją perkelti į bet kurią pasirinktą vietą.
 • Lengva naudotis. Foto būdele naudotis yra labai paprasta, o tai reiškia, kad kiekvienas renginio dalyvis tai galės padaryti be jokių sunkumų. Norint momentinės nuotraukos tereikia paspausti vieną mygtuką!
 • Didžiulė sparta. Šiandien niekas nemėgsta laukti! Todėl foto būdelė tampa tobulu pasirinkimu kiekvienam, kuris negaišdamas savo brangaus laiko nori nusifotografuoti. Pasinaudojus foto būdele tereikia vos penkiolikos sekundžių, kad nuotrauka būtų atspausdinta.
 • Kiekviena nuotrauka – unikali. Foto būdeles nuomojantys specialistai savo klientams gali pasiūlyti ir iš anksto pagal jų pageidavimus sumaketuotus nuotraukų rėmelius, tokiu būdu užtikrinant, kad kiekviena nuotrauka būtų unikali ir išskirtinė.
 • Dalinimasis socialiniuose tinkluose. Kadangi socialiniai tinklai šiandien yra neatsiejama daugelio žmonių gyvenimo dalis, nuotraukų dalinimasis socialiniuose tinkluose taip pat nėra svetimas. Todėl naudojantis foto būdele kiekvienas vartotojas gautomis nuotraukomis gali akimirksniu pasidalinti ir savo „Facebook“ paskyroje arba padarytą nuotrauką išsiųsti el. paštu.
 • Veiksmingesnė reklama. Foto būdelė, kurią išsinuomosite savo organizuojamam verslo renginiui, gali būti apipavidalinta atsižvelgiant į jūsų išskirtinius pageidavimus. Foto būdelių nuomos paslaugų teikėjams galima pateikti logotipą ir grafines detales, atspindinčias jūsų prekės ženklą ar renginio tematiką, tokiu būdu individualizuojant foto būdeles ir paverčiant jas dar veiksmingesnėmis reklamos priemonėmis.
 • Nuotraukų skaičius yra neribotas. Neatsižvelgiant į tai, kiek laiko vyksta verslo renginys ar kuriam laikui pasirenkama išsinuomoti foto būdelę, naudojantis fotobūdele nuotraukų skaičius yra visiškai neribojamas. Tai reiškia, kad renginio dalyviai fotografuotis galės be jokių apribojimų!
 • Operatyvus techninis aptarnavimas. Nėra jokios priežasties baimintis dėl techninių klausimų naudojantis foto būdele. Šių paslaugų teikėjai pasirūpina, kad šalia foto būdelės visuomet būtų techninis specialistas, kuris gali pagelbėti iškilus papildomiems klausimams, tokiu būdu užtikrinant, kad foto būdele vartotojai galėtų naudotis be jokių nesklandumų.
 • Originalus sprendimas. Foto būdelės kiekvienam renginiui suteikia gerokai daugiau originalumo. Tai yra modernus ir šiuolaikiškas sprendimas, kurio dėka kiekvienas renginio dalyvis turi galimybę įsiamžinti ir akimirksniu gauti aukštos kokybės momentines nuotraukas.
 • Tinka įvairiems renginiams. Fotobūdelės šiandien yra pasitelkiamos labai įvairaus pobūdžio renginiuose ir šventėse. Nepaisant to, kokio pobūdžio verslo renginį jūs organizuojate, foto būdelė jame tiks kuo puikiausiai. Dažnai fotobūdelės pasitelkiamos produktų pristatymuose, reklaminių kampanijų metu prekybos vietose, spaudos renginiuose, konferencijose ir parodose, privačiuose įmonių renginiuose ir kt.
 • Plati veiklos teritorija. Foto būdeles galima išsinuomoti visoje Lietuvoje – tiek Vilniuje, Kaune, tiek ir Klaipėdoje ar kituose mūsų šalies miestuose. Be to, foto būdelės nuomos paslaugomis galima pasinaudoti ir Baltijos šalyse.

Todėl jei jus domina tokie šiuolaikiški foto sprendimai – foto būdelės nuoma yra tai, ko reikia jūsų verslo renginiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *