Kaip įmonėje automatizuoti darbą su popieriniais dokumentais?

Nors ir gyvename taip vadiname „skaitmenizavimo amžiuje“ kai praktiškai visą informaciją galime rasti elektroninėje erdvėje, tačiau popieriniai dokumentais vis dar vaidina svarbų vaidmenį daugelyje sričių. Įvairūs prašymai, sąskaitos, ataskaitos, sutartys ir kiti dokumentai yra pildomi, pasirašomi ir archyvuojami ganėtinai dideliais kiekiais. Tačiau skirtingai nei dar prieš keliolika metų, šiuolaikinės technologijos leidžia gan greitai perkelti juos į skaitmeninį formatą ir netgi suteikia galimybę ateityje ieškoti juose svarbią informaciją be poreikio peržiūrinėti šimtus ar net tūkstančius puslapių.

Tekstų atpažinimo programinė įranga, padeda verslui visame pasaulyje greitai ir efektyviai tvarkyti didelius popierinių dokumentų srautus taip, kad jie ir toliau galėtų būti naudojami įvairiems tikslams: duomenų perkėlimui į bazes, ataskaitų ruošimui ir analizei. Kokybiškas duomenų ištraukimas iš originalių dokumentų ir jų sukėlimas į verslo sistemas yra neabejotinai svarbus žingsnis, palengvinantis darbus tūkstančiams didesnių ir mažesnių kompanijų visame pasaulyje.

Pirmiausia, kai kalba eina apie operatyvų ir kokybišką darbą su popieriniais dokumentais, dėmesys krypsta į buhalteriją. Rankinis skaičių ir kitų svarbių duomenų suvedimas iš sąskaitų, važtaraščių ir kitų svarbių dokumentų jas seniai nebenaudojamas būdas tvarkyti finansinius popierius. ABBYY kompanijos kuriami sprendimai suteikia galimybę per kelias akimirkas perkelti visą svarbią informaciją iš popierinio ar skenuoto dokumento į redaguojamą formatą. Tai gerokai palengvina ir pagreitina darbus, bei leidžia įmonėms sutaupyti nemažai resursų.

Darbo su dokumentais automatizavimas – tai naujos galimybės, kurios atsiveria įmonėms, siekiant optimizuoti savo procesus ir ieškant galimybių sukurti efektyvesnį ir neabejotinai tvaresnį verslą. Galimybė archyvuose turėti skaitmenines dokumentų kopijas vietojo poreikio jas spausdinti yra neabejotinai teigiamas žingsnis link ekologiškesnio ir mažiaus aplinką teršiančio verslo.      

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *