Kamieninių ląstelių nauda grožio srities procedūrose

Apie kamienines ląsteles, jų naudą gydant įvairias ligas, kalbama vis daugiau. Šiandien gimdyvės turi galimybę išsaugoti savo naujagimio placentos kamienines ląsteles ir vėliau, esant poreikiui, jas panaudoti sveikatai.

Kamieninių ląstelių procedūros jau yra laisvai prieinamos ir grožio srityje. Jų pagalba atliekamos raukšlių lyginimo, stangrumą praradusios, išsausėjusios odos atstatymo, papilkėjusios odos atnaujinimo procedūros. Taip pat šių procedūrų metu gali būti sumažinamas randų matomumas, gydomos kitos odos ligos.

Tačiau kalbant apie grožio sritį yra naudojamos kiek kitokio pobūdžio – tai stromos vaskuliarinės frakcijos ląstelės, trumpiau – SVF kamieninės ląstelės. Šios kamieninės ląstelės yra išgaunamos iš riebalinio žmogaus sluoksnio, kurios čia atlieka regeneracinę funkciją. Todėl jos yra itin efektyvios estetinėje medicinoje, atliekant įvairias su stangrumu susijusias procedūras.

Specialių technologijų dėka šios kamieninės ląstelės yra išskiriamos iš to paties paciento prieš tai paimto riebalinio audinio. Todėl jų įvedimas grožio procedūros metu į odą yra labai efektyvus ir visiškai be rizikos. Kadangi tai nėra cheminis ar svetimo žmogaus preparatas, procedūra neturi jokių šalutinių reiškinių ar atmetimo reakcijų. Šios stromos vaskuliarinės frakcijos ląstelės  aktyvina pirmtakes ląsteles ir skatina atsinaujinimą, o rezultatas yra ilgalaikis ir gali išlikti 12 mėnesių ir ilgiau.

Prieš tai yra atliekamas minimalus riebalų nusiurbimas, iš kurių išgaunamas grožio procedūrai reikalingas preparatas. Vėliau jis yra suleidžiamas į problemines vietas, procedūra paprastai trunka iki 20 minučių, priklausomai, kokia procedūra atliekama. Ši ganėtinai nauja procedūra gali būti puiki prevencinė senėjimo priemonė, leidžianti atitolinti senėjimo procesus. Po procedūros oda tampa lygesnė, atjaunėja, pagerėja bendra odos būklė, atsistato stangrumas. Daugeliui moterų tai tampa viena iš priemonių, kuri leidžia nesiimti rimtesnių chirurginių plastinių operacijų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.