Kinietiškų grandininių pjūklų konstrukcija

 

Kinietiški grandininiai pjūklai dažnai būna patrauklūs savo kaina. Buitiniam, ne kasdieniniam vartojimui tokio įrankio pakanka. Pjūklų konstrukcija yra panaši kaip europiečių gamintojų. Sudilusias kinietiškų pjūklų dalis galima pakeisti, naujų įsigijus lietuviškoje internetinėje parduotuvėje, todėl pjūklo remontas nesukels didelių rūpesčių.

Tinkamai prižiūrimos kinietiškų pjūklų dalys

Pjūklą reikėtų prižiūrėti, kad jo dalys mažiau diltų ir rečiau būtų keičiamos. Dažnai naudojant įrankį reikėtų:

  1. Pagaląsti grandinę ir tikrinti jos įtempimą, prižiūrėti kad kniedės ir nareliai nebūtų susidėvėję.
  2. Išvalyti pjovimo juostos takelį ir tepimo kanalus, po kurio laiko apversti juostą.
  3. Plauti oro filtrą.
  4. Išvalyti grandinės stabdį ir patikrinti jo veikimą.

Šiek tiek rečiau reikėtų sutepti sankabos būgnelio guolį, išvalyti karbiuratorių ir jo detales, jei būtina – jas pakeisti. Dažniausiai keičiamos kinietiškų pjūklų dalys – grandinės, pjovimo juostos, degimo žvakės. Visas jas rasite parduotuvėje internete agropartsbaltija.lt.

Grandinę reikia keisti kai varantieji nareliai yra nelygūs, netelpa į pjovimo juostą, sulūžę; kai sulūžta pjovimo dantis.

Revizija prieš naują sezoną

Ilgesnį laiką nedirbant su pjūklų, prieš naują sezoną reikėtų atlikti reviziją. Seną benziną išpilkite, išplaukite jo baką, įpilkite šviežio benzino. Jeigu užvedus variklis išsijunginėja, galbūt reikia išvalyti karbiuratorių arba jį pakeisti. Taip pat gali būti sukietėję karbiuratoriaus guminės dalys, tai atsitinka kai pjūklas ilgą laiką nenaudojimas. Reikėtų ištuštinti ir alyvos baką bei jį išvalyti. Patikrinkite ar neįtrūkusi degalų žarnelė. Po ilgesnio pjūklo nenaudojimo išvalykite degimo žvakę, patikrinkite ar tarpas tarp elektrodų yra 0,5-0,6 mm. Kiekvieną kartą prieš užvezdami pjūklą tikrinkite ar veikia grandinės stabdys.

Pjūklų dalys internete

Internete galima rasti nemažai medžiagos kaip prižiūrėti grandininį pjūklą ir pakeisti susidėvėjusias dalis. Kinietiškų pjūklų dalių taip pat galima užsisakyti internetu, tereikia žinoti jų parametrus, pjūklo modelį. Dažnai tenka keisti pjūklo grandinę ir juostą, todėl šių detalių galima turėti atsargoje. Agropartsbaltija.lt nesunkiai išsirinksite savo įrankiui tinkamą grandinę, nustatymuose pasirinkę jos storį, žingsnį, narelių skaičių. Taip pat rasite tinkamą juostą pagal gamintoją, jos ilgį, grandinės parametrus. Galėsite įsigyti kitų kokybiškų detalių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.