Svarbiausios Šiaurės Pabaltijo šalių verslo parodos

Galbūt daugelis nežino, kad mūsų kaimynystėje vyksta didelės verslo parodos. Latvija ir Estija – tai panašios kultūros kaip Lietuva šalys, todėl verta savo produkciją pristatyti šių Pabaltijo šalių potencialiems klientams ir pasisemti gerų idėjų iš jose vykstančių parodų.

Verslo parodos Estijoje

„ESTBUILD“ tai viena didžiausių statybos, statybinės įrangos, technologijų, medžiagų bei interjero paroda Estijoje. Šios parodos tikslas ne tik pristatyti inovatyvias statybose naudojamas medžiagas, įrangą ir technologijas, bet ir pritraukti užsieniečių investuotojų, sukelti susidomėjimą Estijos statybinės rinkos potencialu, gerinti statybų vystymo kokybę. 2018 metais parodą aplankė virš 300 dalyvių ir daugiau nei 34 000 lankytojų iš Airijos, Belgijos, Rusijos, Suomijos, Švedijos, Latvijos ir Lietuvos.

Verslo parodos Estijoje nesustoja ties statybomis. Pavasarį, balandžio mėnesį vyksta paroda „INTERJERAS“, kurioje pristatomos naujausios tendencijos baldų, interjero dizaino ir apdailos srityse.  2019 metais parodoje dalyvavo virš 250 dalyvių iš įvairių šalių, tarp jų ir Lietuvos, renginį aplankė daugiau nei 23 000 lankytojų.

Didžiausios Latvijoje vykstančios parodos

Latvijoje taip pat vyksta kelios didelės verslo parodos, kuriose bus pristatomi grožio, pramoninių įrenginių, bei statybų sektoriai.

„BALTIC BEAUTY 2020“ – tai kosmetikos ir parfumerijos paroda Latvijoje. Renginyje, vyksiančiame lapkritį, didžiausias dėmesys bus skiriamas plaukų ir veido grožiui. Bus pristatomos profesionalios, gydančios ir natūralios kosmetikos ir plaukų priemonės; parfumerija; kvepalų terapija, kirpyklų įranga.

Paroda vyks 2020 metų lapkričio 6-8 dienomis. Praėjusiais metais šioje parodoje dalyvavo virš 340 įmonių iš 20 pasaulio valstybių. Parodą aplankė virš 20 000 lankytojų.

Rygoje vyks dar 4 didžiulės verslo parodos 2020-2021 metais:

  • 2020 metų spalio 2-4 dienoms „COMFORTHOME 2020“. Tai paroda, kurioje naujų idėjų ir sprendimų atras kiekvienas, besidomintis būsto įrengimu, remontu, statybomis.
  • Spalio 23-25 d. – „FURNITURE&DESIGN ISLE 2020“ baldų ir interjero paroda.
  • Spalio 26-28 d. – „TECH INDUSTRY 2020“ – metalo apdirbimo, įrankių ir technologijų paroda.
  • 2021 m. kovo 11-14 d. – „MAJA I / HOUSE I / BŪSTAS I 2021“. Tai didžiausias statybinės pramonės renginys visame Šiaurės Pabaltijo regione.

UAB „AUTARĖ“, organizuojanti Lietuvos įmonių dalyvavimą tarptautinėse verslo parodose kviečia dalyvauti Pabaltijo valstybių renginiuose. Tai unikali galimybė pristatyti įmonės paslaugas ir produkciją platesniam klientų ir verslo partnerių ratui.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *