Kodėl jūsų verslas turėtų investuoti į elektromobilių įkrovimo stoteles?

Įvairių šalių vyriausybėms draugiškai sutarus iki 2025-30 metų uždrausti prekiauti benzininiais ir dyzeliniais automobiliais, elektromobiliai greitai taps norma. Tiksliau jau tampa, pavyzdžiui, Norvegijoje jau dabar parduodama daugiau naujų elektromobilių nei kitu kuru varomų automobilių. Vis daugiau žmonių pereina prie elektromobilių, todėl įkrovimo stotelės tampa vis reikalingesnės. Todėl verslui dabar pats tinkamiausias metas įrengti elektromobilių įkrovimo stoteles savo patalpose ar teritorijoje, kad būtumėte ant bangos ir  galėtumėte mėgautis tam tikrais šio sprendimo privalumais.

Jūsų įmonė taps patrauklesne

Įkrovimo stotelės įrengimas suteikia darbuotojams patogumą, nes tai reiškia, kad jie gali nemokamai įkrauti savo EV darbe ir mažiau mokėti už naudojimąsi viešomis elektromobilių įkrovimo stotelėmis. Be to, jei darbuotojų poreikiai bus patenkinti, jie jausis labiau vertinami, o tai padidins darbuotojų lojalumą.

Elektromobilių įkroviklių įrengimas darbo vietoje ne tik patenkins esamus darbuotojus, bet ir pritrauks būsimus darbuotojus. Šiuo metu dar nedaug įmonių yra įrengusios įkrovimo stoteles. Dėl šios sprendimo išsiskirsite iš kitų darbdavių, kai bandysite įdarbinti naujus, šiuolaikiškai mąstančius talentus.

Skatinkite tvarumą

Jei jūsų įmonė deklaruoja tvarų požiūrį, domisi ir siekia diegti ekologinius sprendimus, tuomet darbo vietoje sumontuotos elektromobilių įkrovimo stotelės  yra vienas iš paprasčiausių žingsnių įrodyti, jog jūsų žodžiai ne tik tušti plepalai. Jei darbo vietoje įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės, tai rodo, kad jūsų verslas imasi veiksmų, skatinančių tvarumą, taikydamas technologijas, kurios daro mūsų aplinką švaresne ir saugesne vieta gyventi.

Be to, darbo vietoje įrengtos EV įkrovimo stotelės yra puikus būdas paskatinti įmonės darbuotojus greičiau pradėti naudoti elektromobilius. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės delsia įsigyti elektromobilius, yra būtent įkrovimo stotelių trūkumas. Žinodami, jog gali įkrauti elektromobilį darbo vietoje, žmonės drąsiai įsigis elektromobilius.

Finansinė parama stotelių įrengimui

Būtent šiuo metu yra puikus laikas pradėti domėtis ir įrenginėti įkrovimo stoteles. Artimiausius kelis metus bus skirtas finansavimas paramai, diegti privačias įkrovimo stoteles. Lietuvos energetikos agentūra paskelbė informaciją apie paramą privačių elektromobilių įkrovimo stotelės įrengimui, Lietuvoje iki 2026 metų planuojama suteikti 45 mln eurų paramą, kuri leistų įrengti daugiau nei 53 tūkst. privačių EV įkrovimo stotelių. Parama gali padengti iki 60 proc. įkrovimo stotelės įrengimo kainos, tad tai pakankama paskata imtis darbų jau dabar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *