Kokius privalumus suteikia skolos pardavimas?

Kai verslui tenka susidurti su skolininkais, kyla daug papildomų rūpesčių bei nerimo. Kartais skolas atgauti būna labai sunku arba tai trunka per ilgai. Tokiais atvejais visada rekomenduojama kreiptis į skolos išieškojimo įmones, nes tik jos gali visus šiuos procesus pagreitinti. O, kai pinigus reikia atgauti itin skubiai, nes, pavyzdžiui, stringa kiti jūsų darbiniai procesai ar susiduriate su finansiniais sunkumais, yra ir kita išeitis.

Skolos pardavimas – tai pats greičiausias savų pinigų atgavimo būdas. Tereikia pirkėjui pateikti visus turimus skolos dokumentus ir pasirašyti jos perleidimo aktą. Šią paslaugą teikia praktiškai visos skolų išieškojimo įmonės. Tačiau reikia žinoti, kad kai kurias atvejais skolos parduoti nepavyks:

  • Jeigu neturite visų įrodančių skolos dokumentų ir kyla rimtų abejonių dėl skolininko mokumo. Pirkėjas taip pat tikisi atgauti tuos pinigus.
  • Jeigu skola susijusi su asmeninėmis priežastimis, tai yra, tam tikros neturtinės žalos atlyginimu, vaiko išlaikymo pinigais ir pan. Tokiais atvejais verčiau kreiptis į teisininkus. Čia jums irgi gali padėti skolų išieškojimo įmonė ir nukreipti jus tinkama linkme bei kartais net atstovauti jus teismuose.

Visais kitais atvejais skolos pardavimas nebūna sudėtingas. Pasirinkus šią paslaugą, jūsų ir skolininko daugiau nebesies jokie teisiniai ar administraciniai santykiai. Visas skolos susigrąžinimas bus pirkėjo reikalas, o jūs gausite pinigus iš karto. Skolos pardavimas labai dažnai pasirenkamas ne tik tada, kai norima kuo greičiau atgauti pinigus, bet ir kai tampa nebemalonu ir per sunku tartis su skolininku bei jo ieškoti.

Kokius privalumus suteikia ši paslauga?

  • Skolos pirkėjai ir išieškojimo įmonės turi pakankamai laiko, patirties ir išteklių atgauti reikiamus pinigus, numesdami tą naštą nuo jūsų pečių.
  • Padeda sutaupyti labai daug laiko, kadangi pinigus atgaunate iš karto.
  • Skolos pirkėjai moka tinkamai bendrauti su nemokiais žmonėmis. Jie padės jums nesusigadinti savo verslo santykių ir ryšių su skolininkais, kurie gali būti naudingi ateityje. Jeigu nuspręsite imtis teisinių veiksmų patys, tikėtina, kad tie santykiai jau bus pilnai sugadinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *