Kodėl svarbu verslui pasirinkti reklamos agentūrą, kuri atlieka reklamos gamybą nuo A iki Z?

Reklamos gamyba – nuo idėjos iki sumontavimo! Kodėl svarbu, jog visas reklamos gamybos procesas vyktų vienoje reklamos agentūroje? Nes kiekvienos kokybiškos kompanijos tikslas yra, kad vienoje vietoje būtų galima sklandžiai įgyvendinti visas klientų idėjas. Tarkim, naujai atsidariusiam verslo biurui reikia plataus gaminių paketo: išorinės konsolės su įmonės prekiniu ženklu, vidinių tūrinių raidžių, išorinių tūrinių raidžių, informacinio stendo, bei “šerkšno” plėvele dekoruoto pastato vidinių ir išorinių durų. Ar rinktumėtės tą įmonę, kuri gali pasiūlyti atlikti visas šias paslaugas nuo A iki Z? Ar tą įmonę, kuri atlieka tik dalį Jūsų pateiktų paslaugų? Manau atsakymas aiškus.

Tiesa ta, kad beveik 80 proc. vartotojų užmezga ilgalaikius santykius su ta reklamos gamybos agentūra, kuri teikia platų gaminių asortimentą. Verta paminėti, kad reklamos gamybos procese yra svarbūs visi etapai ir tai tikrai ne vieno specialisto darbas. Veiksmingai lauko reklamai sukurti ir pagaminti yra būtinas komandinis kelių sričių specialistų darbas. Todėl šiame straipsnyje Jus supažindinsime su plačiu reklamos gamybos procesu, jų etapais ir išduosime paslaptį, kaip sėkmingai pasirinkti tinkamą reklamos agentūrą.

Reklamos gamybos projektavimas

Reklamos gamyba visų pirma prasideda nuo projektavimo etapo. Šiame etape įvertinama visa situacija, aptariamas prekės ženklas, parengiami ir pateikiami dizaino sprendimai ir galimybės. Su užsakovu suderinamos medžiagos bei reklamos gamybos technologijų procesai, techninės specifikacijos. Taip pat šiame etape suderinami gamybos terminai bei kaštai.

Reklamos leidimų derinimas su savivaldybėmis

Šiame etape svarbu suderinti leidimus lauko reklamos įrengimui, kuriuos išduoda savivaldybės. Prieš pradedant reklamos gamybą visus viešus stendus, skydus, užrašus, reklamines iškabas būtina suderinti su miestų savivaldybėmis remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais. Tam reikia parengti reklamos projektą, kuris atitiktų visus galiojančius reikalavimus, užpildyti paraišką ir atlikti visus kitus reikalingus veiksmus, kurie pateikiami kiekvienos savivaldybės atskirai internetiniuose puslapiuose.

 

Dizainas ir  Maketavimas

Ar turite viziją, kokios reklaminės iškabos norėtumėte? O galbūt Jums reikalinga konsultacija šiuo klausimu? Tokiu atveju, visada rekomenduojame rinktis bendradarbiauti su patyrusiais reklamos gamybos specialistais. Reklamos agentūros priima projektus bet kokioje stadijoje ir paverčia  juos efektyviais reklaminiais gaminiais. Dizaine ypač svarbus vizualinis apipavidalinimas, kuriant ir maketuojant reklaminius gaminius reikia skirti nepaprastą dėmesį vaizdui ir tekstui. Geriausias rezultatas pasiekiamas, kai tikslingai yra pasirenkamas reklamos dydis, teksto šriftas, spalvos, apšvietimas ir montavimo vieta. Norime pasidalinti keliais reikalavimais, kurie ypač naudingi naujai besikuriantiems  prekiniams ženklams, jei nuspręstumėte kurti patys:

  • dizainas turi atspindėti Jūsų įmonės esmę;
  • logotipas turėtų būti išsiskiriantis ir kompaktiškas;
  • jis turėtų atrodyti gerai įvairiais dydžiais (lauko reklamoje dažniausiai naudojami dideli logotipai).

Dizainai maketuojami naudojant grafinio dizaino programas, po to derinama su klientais, jiems pateikiami pradiniai vizualai. Jei turite savo maketą, jį taip pat galime pritaikyti pagal reklamos gamybai reikalingus techninius reikalavimus. Reklamos specialistai remdamiesi kūrybiškumu ir patirtimi sumaketuos išskirtinį dizainą ir tai padės sutaupyti jums laiko ir lėšų.

Reklamos agentūroje MB “Reklamos kepėjai” vykdoma visų tipų vaizdinės reklamos gamyba.

Pakalbėkime apie reklamos gaminius atskirai:

Tūrinės raidės – viena iš populiariausių lauko reklamos priemonių. Jos gali būti gaminamos kaip užrašai, logotipai, įvairaus dydžio ir spalvų. Norint suteikti ženklui išskirtinumo jos gali būti pagamintos šviečiančios, gali būti taikomas aureolinis tūrinių raidžių apšvietimas, ar tik išorinis apšvietimas. Klientai dažnai renkasi šį reklamos gamybos būdą dėl ilgaamžiškumo, efektyvumo ir išskirtinumo.

Pilonai (reklaminiai bokšteliai) – šviečiantys informaciniai  ir reklaminiai stovai, kurie dažniausiai montuojami prie verslo pastatų, ar kitų objektų norint suteikti informaciją. Pilonus lengva pamatyti šalia kelio. Jie gaminami masyvios konstrukcijos, būna apšviesti, ryškūs. Juos pagaminti reikia specialių žinių, tad geriausia kreiptis į šios srities specialistus.

Reklaminiai tentai ir reklaminiai stendai – gaminami įvairių dydžių, prie įėjimų, pakelėse, miestuose.  Reklaminiai tentai gaminami prekybos centrams, trumpalaikei reklamai, fasadams, atsparūs UV spinduliams bei drėgmei.

PVC plėvelės ploteriavimas – šis būdas labai populiarus apklijuojant automobilius reklama, naudojamas lipdukų gamybai, vitrinų apklijavimui įvairia dekoratyvine plėvele. Dažnai klientai renkasi stiklinių pertvarų ofisuose apklijavimui – šerkšno plėvelę.

Lauko reklamos montavimas

Tai paskutinis etapas reklamos gamybos procese, kai jau yra pilnai išpildoma Jūsų vizualizacija! Montavimo vieta taip pat turėtų būti pasirenkama atsakingai, kad Jūsų reklama būtų matomiausioje pozicijoje. Ieškodami reklamos gamybos specialistų, verta būtų pasidomėti, ar agentūra pati atlieka visus reklamos gamybos proceso etapus. Mes MB “Reklamos kepėjai” transportuojam ir montuojam reklamines iškabas visoje Lietuvoje! Siekiame maksimalaus rezultato, todėl visada siūlomės pagamintą reklamą sumontuoti patys. Jei turite papildomų klausimų apie reklamos gamybos procesą, o galbūt reikia konsultacijos? Kreipkitės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *