Gamybinių patalpų valymas su „EVP PROJEKTAI“

Gamybinių patalpų valymas tai kruopštumo, sąžiningumo, reikalingo inventoriaus ir profesionalumo reikalaujantis darbas. Todėl jį verta patikėti tik ilgametę patirtį turinčiai valymo įmonei.

Gamybinių patalpų valymas su patyrusia komanda

„EVP PROJEKTAI“ turi daugiau nei 5 metų patirtį, įmonė nuolat tobulėja ir savo darbe pritaiko naujausias technologijas. Darbuotojai atlieka gamybinių patalpų valymą, trinkelių, plytelių fasadų valymą ir kitus reikalingus darbus. Pandemijos metu įmonės valytojai ne tik atlieka įprastus darbus, bet ir dezinfekuoja patalpas, todėl jose esantys žmonės turi mažiau galimybių užsikrėsti, garantuojamas sklandus, nepertraukiamas darbas.

Valomos įvairios patalpos – sandėliai, parduotuvės, cechai, fabrikai ir kitos pramoninės patalpos. Galimi darbai atsižvelgiant į kliento poreikį: grindų, sienų, lubų valymas, naudojamų prietaisų, technikos, generatorių valymas. Maisto pramonės įmonėse, esant reikalui, atliekama reguliari sandėlių dezinfekcija.

Plytelių gamybinėse patalpose valymas

Galimas generalinis gamybinių patalpų valymas po remonto, kurio metu greitai bus pašalinti ne tik dulkių kalnai, bet ir statybinių medžiagų likučiai ant sienų, langų, grindų, plytelių. Taip pat atliekamas plytelių, įvairios dangos valymas: marmuro plytelių, granito, glazūruotų plytelių, keramikos, akmens, klinkerio plytelių valymas. Įmonės darbuotojams daugybę kartų teko atlikti šiuos darbus, todėl jie puikiai žino, kokias priemones naudoti ir kaip valyti skirtingos tekstūros plyteles. Valymo metu pašalinamas plytelių siūlėse esantis purvas.

Fasadų valymas

Įmonė „EVP PROJEKTAI“ turi reikiamą įrangą įvairiems darbams ant žemės ar tam tikrame aukštyje. Pramoninių patalpų valymas apima ne tik vidaus, bet ir išorės darbus. Retkarčiais reikia sutvarkyti aplinką, panaikinti į šaligatvius įaugusią žolę, pašalinti nešvarumus nuo fasadų. Įmonės komandai šie darbai yra kasdienybė, todėl sukaupta patirtis leidžia greitai atlikti įvairiausio pobūdžio darbus. Nuo fasadų pašalinami purvo, druskų, kalkių, rūdžių nuosėdos. Panaikinamas pelėsis, kerpės, samanos, galimas netgi graffiti valymas. Pasirinkus „EVP PROJEKTAI“ partneriais, galėsite būti tikri, kad atliktas gamybinių patalpų valymas atnaujins pastatų vidų ir išorę. Tvarkingi ir švarūs pastatai yra tarsi verslo vizitinė kortelė, kuri leidžia suprasti, kad gamybos įmonės vadovas yra atsakingas asmuo.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.