Kodėl verta pasinaudoti skolų išieškojimu ir skolų pirkimu?

Skolos dažniausiai atsiranda pagal įvairių rūšių paskolų sutartis, vekselius, teismo nutarimus ir kitokias konkrečioje  situacijoje naudojamas  sutartis. Turite skolą? Žinokite, ją galima parduoti. Skolų pirkimas yra visiškai legalus teisinis sandoris. Tai yra ypatingas teisinis reiškinys, kuris reikalauja kruopštaus pasiruošimo ir atidaus kuravimo jeigu norima efektyvaus rezultato. Tą patį galima pasakyti ir apie skolų išieškojimą. Tad tinkamų teisininkų komandos pasirinkimas būtų pats pirmas ir bene svarbiausias žingsnis.

Pirmiausia apie tai, kokia yra skolų prikimo nauda:

  • Greičiau susigrąžinate pinigus;
  • Nelieka skolininkų bendrovės balanse;
  • Bendrovės ištekliai investuojami į pagrindinę veiklą.

Greitas ir patikimas būdas susigrąžinti pinigus yra parduoti skolas.  Profesionali skolų valdymo įmonė iš karto sumokės net iki 90 % skolos sumos. Tokiu būdu Jūs iškeisite savo skolą arba visą skolininkų portfelį į pinigus ir tokiu būdu sumažinsite riziką, o gautos lėšos galės būti skirtos Jūsų verslo veiklai. Tad jeigu turite neišmokėtų skolų, būtinai susisiekite su šios srities specialistais.

Kalbant apie skolų išieškojimą, reikia pasakyti, jog vyrauja tendencija, jog pirmiausia tokias problemas bandome išspręsti patys. Tokiais atvejais  bandoma susisiekti su skolininku, teirautis kodėl nevykdomas apmokėjimas. Priminimų nusiuntimas, pakartotinas sąskaitų faktūrų siuntimas –žingsniai, kurių pagalba bandoma susigrąžinti paskolintus pinigus. Tačiau toks būdas dažnai būna neefektyvus. Todėl tenka ieškoti profesionalų pagalbos.

Pasidomėjus skolų išieškojimo eigos ypatumais, galima išskirti du pagrindinius etapus: ikiteisminis skolų išieškojimas ir teisminis skolų išieškojimas. Kiekvienas teisininkas, tausodamas savo reputaciją ir klientų pasitikėjimą, skolos išieškojimo bylą visomis išgalėmis stengsis išspręsti neteisminiu būdu. Tačiau turite žinoti, jog jeigu vis tik teks kreiptis į teismą, į priekį jokio mokesčio mokėti nereiks. „Rezultatyvaus sąndorio mokestis“ mokamas tik išieškojus skolą.

Kaip jau minėjome, prieš pradedant skolų išieškojimo procesą, verta atidžiai ir atsakingai pasirinkti teisininkus. Ilgametė specialistų patirtis leis visą procesą sutrumpinti kiek įmanoma.  Tokiu būdu jūs sutaupysite ir laiką, ir pinigus. Kalbant apie išlaidas, ne paskutinėje vietoje ir palankūs klientų atsiliepimai. Šiandien tą padaryti visai nesudėtinga. Gausesnis palankių įvertinimų sąrašas suteiks daugiau pasitikėjimo ir užtikrintumo. Nepagailėkite laiko ir pasidomėkite tuo.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *