Lauko šviestuvai jaukiam terasos apšvietimui

Pasibaigus namo statyboms, laikas eksterjerui. Sodo ar terasų dekoravimas užima ne mažiau laiko ir kelia ne mažiau klausimų. Architektūrinė jungtis tarp namo interjero ir jo kraštovaizdžio yra terasa arba sodas.

Kad jie atrodytų individualiai, turime pasirūpinti ne tik takais, įdomiais augalais ir patogiais baldais, bet skirti dėmesį ir apšvietimui. Jei norime kuo ilgiau išnaudoti šiltus vakarus, verta terasoje įrengti atitinkamą apšvietimą. Daugeliui iš mūsų augalų pasaulis yra gyvenamoji erdvė, kurioje ilsimės, dirbame ar žaidžiame su vaikais. Kas iš mūsų nemėgsta sėdėti ant terasos laiptų ir pasinerti į savo mintis ar į nakties tylą? Apšviesdami terasą plečiame savo namo erdvę, kurioje galime jaustis patogiau.

Tad į ką atkreipti dėmesį renkantis terasos šviestuvus?

  • Saugumas.

Terasoje būtinai naudokite šviestuvus su aukštu IP, kuris lemia lempos atsparumą išoriniams veiksniams ir, svarbiausia, drėgmei.

  • Energijos vartojimo efektyvumas.

Kai norime turėti gražiai apšviestą aplinką, tai iš karto primena dideles energijos sąnaudas. Laimei, tai pasenęs stereotipas, nes šviesos diodų energijos vartojimo efektyvumas neprilygsta tradicinėms kaitrinėms lemputėms. Tokio apšvietimo patvarumas kelis kartus ilgesnis nei tradicinių kaitrinių ar halogeninių lempų.

  • Kokybė.

Geriausiai tinka lauko šviestuvai iš nerūdijančio plieno arba aliuminio, atminkite, kad lauko šviestuvai mums turėtų tarnauti ilgus metus. Taip pat turime prisiminti, kad šviesos diodų uždegimo laikas yra nuo kelių iki keliolikos kartų ilgesnis nei halogeninių lempų ar tradicinių šaltinių, ir tokios lempos mums tarnaus ilgus metus.

Platus lauko šviestuvų asortimentas leidžia laisvai pritaikyti bet kokį stilių pagal mūsų individualų skonį. Minimalistinių formų šalininkai vertina diskretiškus sprendimus, kurie subtiliai įsilieja į erdvę. Klasika yra populiari ir šiandien. Nepamirškite, kad kontaktas su gamta į mūsų gyvenimą atneša teigiamų emocijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *