LED lauko šviestuvų priežiūra ir tarnavimo laikotarpis?

             LED technologija sparčiai konkuruoja su didelio intensyvumo išlydžio šviesos šaltiniais lauko zonų apšvietimui. Šio dokumento apžvalgos pagrindiniai lauko apšvietimo dizaino ir specifikacijų klausimai, ir aptariamas LED šviestuvų potencialas taupyti energiją, aukštos kokybės lauko zonų apšvietimas. Sąlygos

             Lauko zonų apšvietimas, įskaitant gatves, kelius, automobilių stovėjimo aikšteles ir pėsčiųjų zonose šiuo metu vyrauja metalų halogenidų (MH) ir aukšto slėgio natrio (HPS) šaltiniai. Šie palyginti energiją taupantys šviesos šaltiniai buvo naudojami daugelį metų ir gerai suprantamas veikimas charakteristikos. Naujausi LED technologijos pasiekimai lėmė naują lauko zonos apšvietimo variantą, turintį keletą galimų pranašumų MH ir HPS šaltiniams. Gerai suprojektuoti LED lauko šviestuvai gali suteikti reikalingą paviršiaus apšvietimą naudojant mažiau energijos, palyginti su HID šaltiniais. LED šviestuvai taip pat gali turėti žymiai ilgesnį tarnavimo laiką (50 000 ar daugiau valandų, palyginti su 15 000 iki 35 000 valandų) su geresniu šviesos srauto palaikymu. Kiti LED privalumai apima: juose nėra gyvsidabrio, švino ar kitų žinomų šalinimo pavojų; ir jie įsijungia akimirksniu be paleidimo laiko ar pertraukų vėlavimo. Toliau, o MH ir HPS technologijos toliau laipsniškai tobulėja, LED technologija labai sparčiai tobulėja pagal šviesos efektyvumą, spalvą kokybė, optinis dizainas, šilumos valdymas ir kaina. Dabartinė LED gaminių kokybė gali labai skirtis tarp gamintojų, todėl reikalingas deramas kruopštumas juos tinkamai parenkant ir naudojant. LED našumas yra labai jautrus šiluminiams ir elektros projektavimo trūkumams, kurie gali sukelti greitą liumenų, šviesos diodų nuvertėjimą arba ankstyvą gedimą. Be to, ilgalaikis.

               LED lauko šviestuvų priežiūra nėra sunkus dalykas. Tą galite padaryti ir patys ir samdyti tokius darbus atliekančias įmones. Tačiau prižiūrint jas pagal nustatytus laikus ir terminus, jokių problemų jums nekils.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *