Parduodamos komercinės patalpos Vilniuje su daline apdaila – tikrai vertos dėmesio

Didžioji dalis vilniečių, turinčių verslo idėją, nori ją kuo greičiau įgyvendinti ir  ateityje plėtoti. Jaunieji  verslininkai dažniausiai ieško tokių patalpų, kuriose galėtų patys susikurti jaukią ir šiuolaikišką atmosferą darbe – tokiu atveju puikiai tinka parduodamos komercinės patalpos Vilniuje su daline apdaila. Jose galima vykdyti įvairią komercinę veiklą, pavyzdžiui, teikti visas grožio, viešbučių, sveikatos priežiūros, biurų ar mažmenininės prekybos paslaugas. Šiame straipsnyje įvardinsime ką būtina išsiaiškinti prieš perkant komercines patalpas Vilniuje su daline apdaila. Pateiksime populiariausias, šiuo metu parduodamų  minėto tipo patalpų sostinėje, lokacijas.  Taip pat patarsime kaip sukurti šiuolaikišką ir jaukų darbovietės interjero dizainą, kad dirbant jaustumėtės lyg namuose.

Komercinės patalpos Vilniuje su daline apdaila – ką būtina išsiaiškinti prieš jas perkant?

  • Fizinė būklė. Išsiaiškinkite ar perkamos komercinės patalpos neturi tam tikrų įsipareigojimų, nėra įkeistos.

 

  • Naudojimo paskirtis ir bendra patalpų būklė. Jei Jūsų įmonė buhalterių, auditorių ar panašios paskirties, tuomet Jums reikės biuro vietos, jei užsiimate gamyba – industrinės. O bendra šių patalpų būklė turi būti su daline apdaila, kad galėtumėte pats sukurti jaukią darbo erdvę.

 

  • Įsitikinkite, ar pakankamai vietų statyti automobiliams. Pasižiūrėkite, ar tikrai užteks šių vietų Jūsų klientams, Jums patiems ir darbuotojams.

 

 

  • Galimybės plėtimuisi. Dažnai verslininkai žiūri į priekį ir tikisi, kad jų verslas plėsis, taigi, įsitikinkite ar turėsite potencialią galimybę praplėsti savo komercinių patalpų erdvę.

Populiariausių, šiuo metu parduodamų, komercinių patalpų Vilniuje su daline apdaila, lokacijos

  • Prekybos ir paslaugų patalpos, Senamiestyje, Šiaulių g., Vilnius.

 

  • Biuro / Kitos patalpos, Naujamiestyje, Sodų g., Vilnius.

 

  • Biuro / Prekybos ir paslaugų patalpos, Žirmūnuose, Kareivių g., Vilnius.

 

  • Biuro / Gamybos ir sandėliavimo / Sandėliavimo patalpos, Žirmūnuose, Rinktinės g., Vilnius.

 

  • Biuro / Kitos patalpos, Senamiestyje, J. Basanavičiaus g., Vilnius.

 

Kaip sukurti šiuolaikišką ir jaukų darbovietės interjero dizainą, kad dirbant jaustumėtės lyg namuose?

Arčiau natūralumo ir gamtos. Biofilija – interjero dizaine šiuo terminu apibūdinamas darbui ir gyvenimui natūralesnės aplinkos kūrimas, pradedant išplanavimu, natūralios kilmės medžiagų, aplinkos elementų, paviršių parinkimu. Daugiau dėmesio turėtų būti skiriama natūraliam apšvietimui, suformuotoms natūralių augalų zonoms.

Biuro tendencijų ekspertai ir tyrinėtojai sutaria vieningai: jaukios, neįpareigojančios aplinkos kūrimas dabar „ant bangos“, nes užtikrina didesnį produktyvumą, skatina kūrybiškumą ir didina įmonės patrauklumą.

Apibendrinant, galima teigti, jog parduodamos komercinės patalpos Vilniuje su daline apdaila leidžia pažvelgti į jas kūrybiškai ir sukurti jaukią darbo erdvę kiekvienam. Jei nepavyksta rasti minėto tipo patalpų sostinėje, kreipkitės į Nekilnojamo turto ekspertus. Darbe jauskitės lyg namuose!

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *