Paskola verslui: finansinės pagalbos prireikia ir verslininkams

Išgirdus žodį „verslininkas“, dažno galvoje iškyla…valiutos simboliai. Neretai klaidingai įsivaizduojama, jog užtenka „įsukti“ verslą ir pinigai tarsi savaime pradeda „kapsėti“ į sąskaitą, o tu gali džiaugtis vadovaujamu darbu ar, kitaip tariant, nieko neveikimu. Deja, realybė yra kitokia. Įprastai verslininkai, norėdami „prasimušti“, darbo valandų neskaičiuoja, o pelno ne tik kibirais „nesemia“, bet, priešingai, neretai šiems aktualios ir paskolos verslui. Ką daryti, jei didieji komerciniai bankai užveria duris, savotiškai tave „nurašydami“? Išeitimi gali tapti verslo paskola iš CapitalBox – internetinės finansavimo platformos, orientuotos į mažųjų bei vidutinių rinkos žaidėjų veiklos finansavimą.

Iš vienos pusės džiugu, jog žmonės yra taip įbauginti rizikos patekti į galimų aferistų pinkles, jog, kalbant apie finansinius reikalus, dažnai yra itin atsargūs. Kita vertus, tai gali užkirsti kelią galimybei pasinaudoti naudingomis, tačiau daliai nežinomomis alternatyvomis, šiuo atveju – internetinėmis paskolomis verslui. Reikia tikėtis, jog verslininkai nėra visko bijantys pensininkai, o, priešingai, degantys noru judėti į priekį ir naudotis visomis pasitaikančiomis galimybėmis.

Internetinės finansavimo platformos – saugi, patikima galimybė gauti pageidaujamo dydžio paskolą (aišku, ne didesnę, nei siūlo konkreti paskolos bendrovė), reikalingą verslo plėtotei. Kodėl ši alternatyva – geriau nei komerciniai bankai. Internetinės paskolų bendrovės, vertindamos gautas paraiškas įmonių, suinteresuotų paskola verslui, žiūri iš platesnės perspektyvos nei bankai, tad ir teigiamo atsakymo verslininkai sulaukia dažniau. Tad, jei bankas „nedavė“, nereikėtų skubėti savęs nurašyti ir palaidoti viltį gauti finansinės pagalbos „ranką“, aktualią toje situacijoje. Aišku, ir tokio pobūdžio paskolas teikiančios įmonės savo klientams taiko konkrečius reikalavimus, svarbius abiems pusėms. Paskolos teikėją tai apsaugo nuo rizikos netekti savo pinigų, o gavėją – susidurti su problemomis nevykdant prisiimtų finansinių įsipareigojimų.

Internetinių finansavimo platformų teikiamos paskolos verslui patrauklios ir dėl proceso paprastumo bei greitumo: galite pamiršti varginančias biurokratines procedūros, be kurių neapsieina komerciniai bankai. Paraiškos pildymas užtrunka vos kelias minutes, o, šią patvirtinus, paskola į nurodytą banko sąskaitą pervedama jau kitą darbo dieną. Juk versle, kaip niekur kitur, itin taikli patarlė –„laikas – pinigai“.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.