Paskolos būsto remontui: svarbiausia – iš anksto planuoti

paskolos būsto remontuiJei nusprendėte remontuoti nuosavą namą ar butą, greičiausiai, užsibrėžtam tikslui reikės paskolos. Tiesa, finansininkai primena, kad paskolos būsto remontui turi būti paimtos tik racionaliai įvertinus visas skolinimosi galimybes, paskolos privalumus ir trūkumus, taip pat – sudarius tikslų remonto planą ir apskaičiavus laukiančias išlaidas. Neatsakingas elgesys gali tapti sunkia finansine našta ir sukelti sunkiai sprendžiamų rūpesčių. Jei abejojate dėl savo sprendimo, pasitarkite su finansininkais ar kredito įstaigų darbuotojais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir patars dėl racionaliausio sprendimo jūsų atveju.

Svarbiausia – planuoti!

Nusprendus atnaujinti namus, visų pirma susidėliokite tikslų planą, ką ketinate daryti, kokių įrankių ir medžiagų reikės, kiek ketinate išleisti samdomiems darbuotojams ar remonto įmonėms. Rekomenduojama iš anksto pasikalbėti dėl darbų kainų ir susidaryti preliminarią išlaidų suvestinę. Verta pagalvoti ir apie netikėtas išlaidas, neplanuotus pirkinius ar broko sprendimo klausimus. Nusistatykite kuo tikslesnę sumą, kad žinotumėte, kokio dydžio paskola jums bus reikalinga. Primename, kad remontui skirta paskola gali būti paimta ne tik seno buto atnaujinimui, bet ir naujų namų įrengimui.

Įvertinkite savo finansines galimybes ir rinkitės patikimą kredito uniją

Kitas žingsnis – išsirinkti jūsų lūkesčius ir poreikius atitinkančią kredito įstaigą, kuri gali pasiūlyti lanksčias ir patogias skolinimosi sąlygas. Nepamirškite, kad atskiros kredito unijos kelia individualius paskolos suteikimo reikalavimus, todėl skirkite laiko pokalbiui su keliomis įstaigomis, paprašykite, kad jums pateiktų preliminarius pasiūlymus, įvertinkite pinigų grąžinimo galimybes. Beje, šiuo atveju turėtumėte vadovautis auksine taisykle – skolintis gali tik tas, kas turi pinigų. Jei nesate tikri, ar galėsite laiku grąžinti pasiskolintą sumą, geriau būsto remonto darbus atidėti kitam kartui. Racionaliai įvertinkite savo finansines galimybes, ypač tuo atveju, jei ketinate skolintis didesnę sumą pinigų. Rekomenduojame kurį laiką atsidėti tam tikrą sumą pinigų (kuri būtų skirta paskolos grąžinimui), kad įsitikintumėte, jog nejaučiate pinigų stygiaus.

Įvertinkite paskolų ir kreditų sąlygas

Daugelis kredito unijų siūlo itin patogias sąlygas vartojimo paskoloms gauti. Paskolos ir kreditai suteikiami šeimos ir individualių asmenų buičiai gerinti, remontui, taip pat – buitinės technikos įsigijimui ar kitų poreikių realizacijai. Vartojimo paskolos gali siekti daugiau nei 10 000 eurų, o pinigai skolinami 2–5 metams. Siekdami priimti racionaliausią sprendimą, nepamirškite pasidomėti paskolų palūkanomis ir pinigų skolinimosi sąlygomis. Paprastai sprendimas dėl paskolos išdavimo priimamas per vieną parą. Vartojimo paskoloms nereikalingas nekilnojamojo turto įkeitimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *