Verslininkai įspėja – statybinę medieną pirkti reikia atidžiai

terasos lentosVerslininkai įspėja – kokybišką medieną šiuo metu siūlo ne visi pardavėjai. Daugelis gyventojų nė nenutuokia, jog kai kurios lentpjūvės iš tiesų siūlo prasčiausios kokybės medieną už gana didelę kainą. Patariama nevengti domėjimosi pardavėjais, nes visgi – priešingu atvejų galite sulaukti nemenkų nuostolių. Nesvarbu ar jums reikalingos terasos lentos ar kažkokios kitos medienos konstrukcijos. Visada reikėtų medieną pirkti atsižvelgiant į keliamus reikalavimus. Kadangi Lietuvoje su statybomis susiję kriterijai yra gana aukštai pakelti, vadinasi kiekvienas medienos pirkėjas pirmiausia turi pasižiūrėti ar pardavėjo siūloma produkcija atitinka kokybės standartus.

Internete dabar daugelis pardavėjų priima užsakymus prieš tai iš anksto paimant pinigus iš klientų. Jeigu ir jūs ketinate statybinę medieną užsakyti internetu, tuomet neskubėkite su pavedimais. Kadangi internete būna visokiausių apgavysčių, vertėtų nemažai laiko skirti pasidomėjimui kokiomis priemonėmis būtų galima apsaugoti savo pinigus.

Medienos įsigijimo metu reikėtų rinktis tik tokius pardavėjus, kurie yra žinomi ir niekaip nenusikaltę prieš tai buvusiems klientams. Esmė tame, kad kai kurios įmonės, kurios prekiauja statybine mediena, jau turi nemažai blogų atsiliepimų. Štai, jeigu tokių atsiliepimų apie pasirinktą pardavėją radote ne vieną, tuomet jau laikas būtų susimąstyti dėl savo pinigų saugumo. Tikėtina, kad mediena nebus kokybiška. Tad, patarimas – jeigu norite įsigyti aukščiausios kokybės medieną, kuri atitiktų visus kokybės reikalavimus, tuomet jums reikėtų kreiptis į tuos medienos pardavėjus, kurie turi puikią reputaciją.

Neretais atvejais kai kurie pirkėjai permoka didžiules sumas dėl paprasčiausio nesusipratimo. Kai kurios įmonės akcentuoja, kad pristatymo mokestis nustatomas pagal tam tikrus kriterijus. Jis kartais net nėra taikomas. Taip būna tuomet, jeigu mediena užsakoma iš netoli esančios įmonės. Pavyzdžiui, jeigu gyvenate Vilniuje, tuomet patartina dairytis būtent į šiame mieste įsikūrusias įmones. Kitu atveju, jums teks mokėti nemenką pristatymo mokestį, o tai tikrai neišeis į naudą.

Medienos prekyba užsiimančių įmonių atstovai pabrėžia, kad norintiems mažiausių išlaidų, tiesiog reikėtų rinktis vietinius medienos pardavėjus. Jie nustatys mažesnes pristatymo kainas, o galbūt jų iš viso net netaikys, jeigu užsakymas bus gana didelis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *