Refinansavimas – antrasis gelbėjimo ratas

refinansavimasKartais refinansavimas gali išgelbėti mus ir situaciją paversti kontrastinga. Gal esate visiškoje neviltyje ir jums reikia tik dar vieno pagalbos rato, dar vieno dirbtinio kvėpavimo, ir tuojau atsigausite. Kada paskolos refinansavimas iš tiesų gali tapti ta lemtinga ir labai sėkminga pagalba? Štai keletas pavyzdžių.

Kartais norai viršija galimybes, suprantame per vėlai

Vienas iš pavyzdžių, kada refinansavimas gali leisti dar kartą pradėti eiti savo keliu ir atleisti padarytas klaidas, tai kai suprantame, kad mūsų norai tikrai viršijo galimybes. Galbūt nepagalvotai, nepaskaičiuotai rizikavote, skolinotės dėl verslo, tačiau tas verslas nepavyko, arba trūksta tik labai nedaug ir greitai pradėsite iš jo gauti grąžą, pelną. Tuomet paskolos issikolinusiems gali leisti dar šiek tiek pavėlinti laikotarpį, kada reikia viską grąžinti.

O gal jūsų šeimos pagausėjimas pareikalavimo daugiau dalykų, negu gali leisti esamos galimybės, taigi anksčiau gautos paskolos negalite grąžinti. Tuomet refinansavimas irgi gali atlikti lemiamą vaidmenį bei leisti jums dar kartą pasitaisyti. Niekas nesako, kad esate blogas ar nevykėlis – jūs matyt tiesiog kažkur suklydote. O kai žinote, refinansavimas – kas tai – tuomet nebenorite suklysti dar kartą. Esate dėkingi, kad turite šią puikią progą dar kartą padaryti viską per naują, tik šį kartą jau labai gerai.

Kartais pasikeičia planai

Kartais paskolos turintiems isipareigojimu tampa būtinos tiesiog dėl to, kad pasikeitė planai. Ne dėl to, kad mūsų ankstesni planai ir strategijos buvo blogos. Tiesiog yra pasakymas „papasakok Dievui apie savo planus ir jis pasijuoks“. Kuo šis pasakymas teisingas? Tikriausiai tuo, kad taip gali nutikti kiekvienam, kada dėl visiškai nenumatytų ir mažai tikėtinų (ar beveik išvis neįtikėtinų!) situacijų staiga jūsų planai koreguojami. Juos paveikia kažkokios aplinkybės. Pavyzdžiui, stichinės nelaimės, staigūs politiniai įvykiai, sveikatos netekimas, milžiniškas šeimos padidėjimas, o gal apskritai – kažkoks praregėjimas ir pažiūrų pakeitimas, galvojant, kad viskas dabar yra dar šiek tiek kitaip. Visa tai gali tapti priežastimi, dėl ko jūsų ankstesnis planas taps nebeveikiantis, ir jums reikės vėl eiti į priekį. Tačiau negali eiti į priekį nesigręžiodamas, kai už tavęs neatiduotos skolos, netęsėti pažadai ar kiti dalykai, kuriuos privalome sutvarkyti. Ir tai tikrai tos situacijos, kada paskolu refinansavimas internetu gali suteikti tą progą viską tęsti arba daryti naujai, suteikti antrąjį kvėpavimą.

Iš klaidų pasimokysite, o ką daryti dabar?

Taigi, sakykime, jūs jau supratote, kad situacija pasikeitė. Kad nebegalite grąžinti to, ką turite. Kokia yra išeitis? Pirmiausia – ko nereikėtų daryti. Jums nereikėtų prašinėti giminių, kad visi jums „sumestų“. Negalėsite miegoti naktimis, jeigu skolu refinansavimas bus atlikta artimųjų sąskaita. Nes tada ant kortos pastatysite ne tik savo padėtį, bet ir santykius su aplinkiniais. Nebandykite ir veltis į kokią nors kriminalinę veiklą, nes taip nieko nelaimėsite. Geriausia, kaip minėjome, perkreditavimas.

Išeitis – refinansavimas

Tad kur tie kreditai isiskolinusiems teikiami? Galima rasti įvairių kreditų bendrovių, kurios ne tik teikia paskolas, bet esant reikalui perima ir senas skolas, ar tai būtų greituju kreditu refinansavimas, ar net kokių nors pirkinių, gautų lizingu, perpirkimas. Tačiau geriausia, kai refinansavimas isiskolinusiems vyksta kuo pigiau. Tad verta ieškoti tarpusavio skolinimo platformos, kur yra kažkokia konkurencija tarp paskolų pasiūlymų ir kur jums neteks permokėti už paslaugą. Tokių platformų yra ir internete, Lietuvoje. Belieka gauti refinansavimą, mokytis iš klaidų ir daugiau niekada jų nekartoti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *