4 smulkmenos, kurios ženkliai pakeis jūsų svetainę

Laikui bėgant esamas namų interjeras dažnai pabosta ir norisi naujovių. Tačiau tam, kad atsinaujinti, nebūtina interjero keisti kardinaliai. Priešingai, užtenka paprastų detalių, kurios stipriai gali pakeisti visa jūsų svetainės paveikslą. Visų pirma, atlikite svarbią pavasario misiją: peržiūrėkite nenaudojamus daiktus, galbūt atrasite kažką pamiršto ir mielo, ką galėsite panaudoti atnaujindami interjerą. Na, o atlikę šią užduotį pereikite prie pokyčio. Štai pateikiame 4 lengvai įgyvendinamas idėjas, kurios leis iš naujo pamilti savo svetainę.

Unikalus kilimas

Kilimas – puikus sprendimas norint atsinaujinti. Nesvarbu, ar padėsite kilimą ten, kur jo nebuvo, ar senąjį pakeisite nauju, ši interjero detalė labai padės pagyvinti jūsų svetainės išvaizdą. O geriausia tai, jog kilimų yra įvairiausių rūšių, tad kiekvienas išsirinks savo svetainės interjerui tinkantį variantą. Pūkuotas kilimas su raštu suteiks kambario atmosferai šilumos ir intrigos, o plokščias ir vienspalvis – suteiks rimtumo.

Įvairios lentynos

Lentynos yra ne tik praktiškas baldas susidėti savo daiktams, tačiau ir puikus kambario aksesuaras. Jų būna įvairiausių rūšių, dydžių ar stiliaus.  Lentynos yra puikus jūsų svetainės papildymas, nes jos neužima daug vietos, o jose sudėti daiktai demonstruoja jūsų asmenybę bei pagyvina interjerą.

Galima rinktis mažas kabančias lentynas ir jose susidėti įvairius smulkius daiktus, kurie jums mieli širdžiai: nuotraukas ar statulėles. Na, o didesnės knygų lentynos gali padėti sukurti mažą bibliotekos kampelį jūsų svetainėje. Tai pridės svetainei daugiau jaukumo.

Sienų dekoracijos

Kalbant apie interjero dizainą, sienos stipriai prisideda prie atitinkamos atmosferos kūrimo. Tai, žinoma, nereiškia, jog norint pakeisti kambario nuotaiką reikia būtinai perdažyti visą kambarį. Pakanka paprasčiausiai pakeisti sienų dekorą, kad kardinaliai pasikeistų vaizdas. Jei šiuo metu jūsų siena pilna smulkių paveikslų, pasvarstykite apie idėją juos pakeisti vienu dideliu meno kūriniu. Arba galite ją užpildyti įvairių formų veidrodiniais lipdukais.

Augalų įvairovė

Daugelis žmonių net nesusimąsto, kaip stipriai interjerą gali atnaujinti įvairūs augalai. Visų pirma, žaluma dizainui prideda gyvybės. Be to, tai vienas iš nedaugelio dekoro variantų, kuris tikrai gali prisitaikyti prie bet kokio stiliaus, o taip pat žmonių pomėgių. Minimalistams puikiai tiks vienas ar keli dailiai išdėlioti augalai ant stalo, o kitiems žmonėms galbūt bus idealus variantas net ir visas augalų kampelis jų svetainėje.

Taigi nebūtina išleisti daugybės pinigų ant naujų baldų ar kambario perdažymo, tam jog atnaujintumėte svetainę. Užtenka vos poros smulkių detalių ir štai galėsite džiaugtis dideliais pokyčiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *