Profesionalūs sandėliai Lietuvoje 

Saugus krovinių sandėliavimas – mūsų prioritetas, todėl savo klientams siūlome profesionalias bei kokybiškas sandėliavimo paslaugas. Rūpinamės saugiu krovinių sandėliavimu ir teikiame kitas su sandėliavimu susijusias paslaugas.

 

Krovinių sandėliavimas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

UAB Parnasas yra įsirengęs profesionalius sandėlius didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Plačiai ir patogiai paskirstyti sandėliai užtikrins sklandžią bei patogią logistiką. Visi įmonės sandėliai yra įsikūrę patogioje vietoje, su patogiu privažiavimu, tai tik dar labiau užtikrina efektyvius ir kokybiškus logistikos sprendimus. Verta paminėti, kad prie  kiekvieno sandėlio yra didelės aiškelės, todėl bus patogu ne tik privažiuoti įvairaus dydžio transporto priemonėms, bet ir iškrauti ar pakrauti krovinius. Siūlome įvairių dydžių sandėlius, tiek ilgalaikiam, tiek trumpalaikiam sandėliavimui.

 

Profesionalūs ir šiuolaikiški sandėliai

Kiekvienas UAB Parnasas sandėlys, tiek Vilniuje, tiek Kaune, tiek Klaipėdoje, yra aprūpintas šiuolaikiška technika. Visų pirma, kiekviename sandėlyje yra įrengtos vaizdo bei garso apsaugos sistemos, taip pat priešgaisrinės sistemos, taip užtikrinamas saugus krovinių sandėliavimas. Krovinių krovos darbai taip pat atliekami šiuolaikiškai: sandėliuose yra mechanizuotos mašinos, kurių pagalba gali būti perkraunami įvairaus pobūdžio kroviniai. Būdas, kaip iškrauti ar pakrauti krovinius, pasirenkamas, atsižvelgus į krovinių tipą: vieni kroviniai kraunami/iškraunami naudojantis modernią techniką, kiti – rankiniu būdu. 

 

Kompleksinis krovinių sandėliavimas 

Dažnai klientams reikia ne tik krovinių sandėliavimo, bet ir profesionalaus aptarnavimo kituose logistikos procesuose. Visų pirma, mes galime pasirūpinti krovinių krova: iškrauti ar pakrauti krovinius iš ar į transporto priemonę. Kai Jūsų kroviniai atvyks į sandėlį, mūsų komanda ne tik jais rūpinsis viso sandėliavimo metu, bet ir atliks kitus logistikos etapus. Mūsų darbuotojai gali supakuoti, paskirstyti Jūsų krovinius, juos pasverti, o prireikus ir sužymėti – etikėtėmis ar specialiais lipdukais. Taip pat mūsų kolektyvas geba krovinius paskirstyti: pradedant tinkamiausios transporto priemonės parinkimu, baigiant tuo, kad Jūsų kroviniai pasiektų gavėjus. Krovinius paskirstyti galime visoje Lietuvoje. 

 

Susisiekę su UAB Parnasas komanda, sužinosite, kiek kainuos Jūsų krovinių sandėliavimas Jūsų pasirinktoje vietoje. Mes dirbame lanksčiu grafiku, todėl stengiamės prisitaikyti prie kliento norų bei pageidavimų. Taip pat konsultacijos metu atsakysime į visus rūpimus klausimus, patarsime, jeigu kils abejonių. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.