Orkaitės durelių stiklo priežiūra – patarimai

orkaitės durelių stiklas

Orkaitės durelių stiklas yra orkaitės dalis, kuri nuolatos susiduria tiek su išoriniu kontaktu, tiek ir su labai dideliu karščiu. Būtent dėl to, jei yra norima išsaugoti orkaitės durelių stiklo kokybe, tinkamai jį prižiūrėti yra tikrai labai svarbu. Būtent apie orkaitės durelių stiklo priežiūra šiandien ir kalbėsime, pateikdami keletą patarimų, padėsiančių tai daryti.

Atidžiai uždarinėkite dureles

Atidžiai uždarinėti dureles yra labai svarbu, jei norite išvengti bet kokių galimų problemų su orkaitės durelių stiklu. Taip yra dėl to, nes neretai žmonės šioje vietoje praranda savo budrumą bei netausoja durelių jas uždarinėdami su ganėtinai dideliu pagreičiu, ko pasekoje stiklas nuolatos susiduria su vibracija. Taip, tai per vieną ar dvi dienas orkaitės durelių stiklo tikrai nesugadins. Vis dėlto, jei kalbėsime apie kiek ilgesnį laikotarpį, bėgant laikui orkaitės durelių stiklas gali pradėti trūkinėti, o nekreipiant dėmesio ir į tai – vieną dieną ir subyrėti, kas kels problemų ne tik iš finansinės pusės, bet ir privers jus susidurti su sveikatos pažeidimų rizika po virtuvę pabirus šukėms.

Tendencingai valykite stiklą

Tendencingai valyti stiklą yra ne ką mažiau svarbi nei nepersistengti uždarinėjant dureles. Šis aspektas galbūt ir gali būti vadinamas netgi ir svarbesniu nei pirmasis, kadangi šis įtakoja du orkaitės durelių stiklo priežiūros aspektus. Pirmasis yra higiena, kuri yra išties svarbi, ypač turint galvoje tai, jog orkaitė yra naudojama maisto ruošimui. Įvairūs nešvarumai bei tiesiog dulkės ant stiklo kaupiasi išties ganėtinai greitai, todėl nuvalyti jį kartą per mėnesį tikrai nepakaks – patartina tai daryti bent kartą per savaitę ar netgi ir dar dažniau. Taip pat, tendencingas orkaitės durelių stiklo valymas yra svarbus ir siekiant apsaugoti stiklą nuo įskilimo. Kaip tai gali atsitikti stiklo nevalant? Bėgant laikui ant pačio stiklo bei jo šonuose gali pradėti kauptis įvairios kietosios apnašos, kurioms besiplečiant stiklas gali pradėti minimaliai trūkinėti. Taip, tam, kad tokie nešvarumai suskaldytų stiklą gali prireikti ir keleto metų, bet faktas, jog verčiau nesitikėti, nei sulaukti dūžtančio stiklo garso tuomet, kai to visiškai nesitikėsite.

Belieka konstatuoti tai, jog prižiūrėti orkaitės durelių stiklą tikrai nėra labai sunku. Viskas ko jums reikia – tai dėmesingumas, kruopštumas bei bent keletas tam skiriamų valandų per mėnesį. Patikėkite – tai investuoti į orkaitės priežiūrą yra tikrai verta, kadangi kitu atveju, jums gali tekti investuoti ne tik lėšas į orkaitės stiklo ar net visos orkaitės tvarkymą, bet galbūt ir mokėti už savo sveikatos gydymą, ją pažeidus sudužusio orkaitės durelių stiklo šukėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.