Rankdarbių kūrėjai! Vienykitės!

Žinau, šis šūkis skamba kaip tarybinis lozungas, tačiau jį pritaikyti galima ir dabar. Juk pavieniams specialistams reikia pagalbos, kurią jie gali gauti tik suvienydami savo jėgas ir pomėgius.

Rankdarbių kūrėjas – ypatinga profesija. Ne vienas garsus ir turtingas žmogus yra sakęs, kad geriausias ir pelningiausias verslas yra tada, kai uždirbi iš to, kas miela širdžiai. Hobis yra pats geriausias būdas uždirbti, tik reikia įdėti daug širdies ir truputėlio sėkmės.

Dėl įdedamos širdies niekas net neabejoja – pasižiūrėkite į rankdarbių kūrėjų darbus ir kruopštumą, tada suprasite, kad ten tikrai sudėta tiek šilumos ir širdies, kad pakanka net keliems žmonėms. Rankomis ir su meile kurtas daiktas turi galingą energetinį užtaisą. Nereikia domėtis Rytų filosofija, kad tai suvoktum.

Rankdarbiai yra verslas. Rankdarbių kūrėjai – verslininkai. Jie dažniausiai dirba pagal verslo liudijimą arba individualios veiklos pažymėjimą ir moka mokesčius. Jiems tenka gana sunki dalia – šalia gamybos dar užsiimti ir prekyba bei klientų paieška. Kartais netiesiogiai su darbu susiję darbai užima daugiau laiko, nei pats rankdarbio gaminimas. Šioje vietoje reikalinga skubi pagalba.

Versliukai.lt yra puslapis, kuris vienija rankdarbių kūrėjus (ir dar apie šimtą skirtingų profesijų atstovų). Čia jie gali paskelbti savo kontaktinius duomenis, pateikti kelias savo darbų nuotraukas, duoti nuorodas į savo socialinių tinklų paskyras ir interneto puslapius, kuriuose pristatoma jų produkcija. Taip pat pateikiama galimybė parašyti žinutę tiesiogiai. Apie parašytą užklausimą verslininkas informuojamas ir SMS žinute, todėl užklausimą gali iš karto patikrinti ir pradėti bendrauti su užsakovu.

Šis puslapis yra patogus tuo, kad galima pasirinkti smulkiuosius verslininkus iš tam tikro miesto. Tai patogu, jei daromi baldai ar kiti logistikos reikalaujantys projektai. Pavienių specialistų paslaugomis naudojasi tiek privatūs asmenys, tiek įmonės, todėl šis puslapis pritraukia ir verslo žmones, norinčius susirasti tam tikras paslaugas teikiančius profesionalus vienam ar keliems projektams.

Versliukai.lt – naudingas puslapis, nes rūpinasi konkrečių klientų suradimu, o verslininkams ir pavieniams vartotojams pateikia keletą tos pačios specialybės atstovų. Tada išsirinkti yra kur kas lengviau. Jei esate smulkus verslininkas, užsiregistruokite Versliukai.lt ir taip suraskite klientus nepajudindami nė piršto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *