Roletai – kaip teisingai išsirinkti?

Langų roletai – yra ne tik mūsų pagalbininkas siekiant apsisaugoti nuo saulės spindulių ir karščio, bet taip pat ir labai matoma bei svarbi namų interjero detalė. Įvairios parduotuvės, tokios kaip ZaliuzesKaune.lt siūlo labai platų roletų pasirinkimą ir kartais, norint įsigyti šią prekę, iškyla natūralūs klausimai: kaip išsirinkti? Kas geriausiai tiks būtent man? Kaip žinoti, kas atitinka mano lūkesčius? Taigi, prieš įsigyjant roletus, kaip ir bet kokią kitą namų apyvokos ar interjero detalę, labai svarbu viską gerai apgalvoti.

Kas Jums naudinga?

Prieš perkant roletus, pirmiausia Jums reiktų išaiškinti, kokių roletų Jums iš tiesų reikia. Gali būti, kad Jūs labiau norėsite klasikinių roletų, tačiau pasvarsčius, kad gyvenate nuosavame name ar pirmame daugiabučio aukšte, kur tam tikroje pusėje vasarą nuolat šviečia saulė, pagalvosite, kad gal Jums labiau naudingos apsauginės žaliuzės. Šio tipo langų dengimą taip pat renkasi ir vitrinų dengimui ar apsisaugoti nuo ypač smalsių akių. Ir atvirkščiai, jei gyvenate aukštai, Jums pakaks ir paprastų klasikinių roletų, jokiu būdu tai negalės būti išorėje montuojami roletai, nes, atsitikus nelaimei ar jiems sulūžus, bus tiesiog nepatogu prie jų prieiti.

Kas Jums tinka? 

Kaip jau minėta, langų dengimas roletais yra interjero dalis, taigi tiek jų stilių tiek spalvas patariama rinktis labai apgalvotai. Juk tai ne šiaip sau permatomi tinkleliai nuo uodų, jei roletų spalva ar raštas nederės ar ryškiai išsiskirs nuo viso namų interjero, bus negražu, atrodys neskoninga ir kels nejaukumo jausmą būnant patalpoje. Todėl labai gerai apgalvokite, gal net pasitarkite su dizaineriu ir jis pasiūlys Jums puikų variantą. Jei Jūsų namai yra klasikinio interjero, Jums puikiausiai tiks neutralios spalvos, jei namai įrengti modernaus, šiuolaikinio stiliaus motyvais, prie ryškių detalių galima derinti ir tinkančių spalvų ryškius roletus. Svarbiausia, kad langai netaptų kambario akcentu, nes jie yra tik patalpos dalis. Visas interjeras kartu sudaro visumą, o ne yra atskirų detalių kratinys. Štai dėl to dizaineriai pataria itin gerai pagalvoti, jei planuojate, kad namuose bus montuojamos markizės. Tai ne šiaip sau žaliuzės, tai tokia detalė, kuri turi būti itin skoningai priderinta ir neišsiskirti iš bendro stiliaus.

Rinkitės roletus tokius, kurie atspindi Jūsų būdą ir yra Jums malonūs. Taip pat nepamirškite, kad bet kokiu atveju, roletai yra ne tik puošmena, bet ir apsauga. Jie turi ne tik dailiai atrodyti, bet ir atlikti savo funkciją – saugoti nuo saulės ir nereikalingos šilumos.

2 thoughts on “Roletai – kaip teisingai išsirinkti?

  1. Jei roletus pasirinksite gerai, manau, kad begalo džiaugsitės. patys turime nors ir brangius, bet kokybiškus roletus, tai rezultatas puikus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *